והשמצת בחגיך

והשמצת בחגיך

הסתה פרועה, הטחת אשמה ריקה והלבנת פנים בפרהסיה מעידים על ליקויים בהבנת עיקרה של תורה. סך הכל, אסור ליהודים לעולל לאחרים מה שלהם לא היה נעים.

למרבה הצער, פושעים סידרתיים לא תמיד מכבדים את ההוראות והחוקים הקדושים. למעשה, באופן די מתמיד הם חוטאים, מכזבים, פוגעים באחרים ומסתבכים בפלילים.

הניסיון לטעון שהמפגינים הדמוקרטים הם לכאורה אלימים, מסוכנים ואנטישמים גרם למבוכה למלעיזים הזדוניים שרוצים ללבות יצרים ולהעלות עשן, שכן מי שלכאורה היה קורבן לפוגרומיסטים מפחידים מדווח שבעצם הכל בסדר ומצבו מצויין.

ציטוט:

נתניהו מאשים: “ליאו די נדחף משנאה וטירוף”. האב השכול: “לא הייתה אלימות”

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? הנאשם הפלילי זועק שלדעתו יש איום קיומי ונעשה פשע נוראי, אבל במציאות שוב מסתבר שהוא כזבן נכלולי שפועל למען מילוט עצמו מהרשעה בערכאה וישיבה במתקן כליאה ציבורי.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- מצפצפים על חוקים ומאשימים אחרים. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן להחליף את העבריין.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן