חבורת פושעים בינלאומיים

חבורת פושעים בינלאומיים

למרבה הצער, המורשעת הלקוייה, בעלה הפושע ושאר משתפי הפעולה עם הכנופייה מאוד מסבכים את המדינה כולה, וזו בעייה די חמורה.

הציבור בארץ ידע שראש כנופיית הפשע עוסק באיומים וסחיטה? העבריין חשב על טובת המדינה במידה והמעללים הפסולים שלו חלילה יתגלו לפרהסייה ההמומה? הוא באמת לא הבין שהסיפור יגלה לעולם כולו שהוא פושע?

ציטוט:

מומחים משפטיים לגרדיאן: התחקיר נגד ישראל עלול להביא לאישומים פליליים נוספים.
משפטנים בריטיים אמרו כי הפעולות המיוחסות לישראל בתחקיר על ריגול לכאורה נגד בית הדין עלולות להוות הפרה של סעיף 70 לחוקת רומא • במה שמוגדר כניסיון להפריע ולשבש את חקירות בית הדין – עלולים לצוץ אישומים חדשים נגד גורמים בישראל • “כל אדם שמנסה למנוע חקירות עצמאיות של התובע חייב לשאת בהשלכות”

ציטוט:

גרדיאן: יוסי כהן איים על התובעת בבית הדין הפלילי בהאג בעת שהיה ראש המוסד.

לפי התחקיר, ראש המוסד לשעבר לחץ על פאטו בנסודה בסדרה של מפגשים סודיים שבהם ניסה לגרום לה לזנוח חקירה נגד ישראל בחשד לביצוע פשעי מלחמה בשטחים. “את לא רוצה להיכנס לדברים שיסכנו את ביטחונך או את ביטחון משפחתך”, אמר לה לפי עדויות.

עד כאן ציטוט מעורר פלצות.

קצת מפחיד לגלות מה עוללו הפושעים ללא כל התחשבות בתוצאות הקשות.

עד כה יש לנו מורשע שמונה לשר והוא אחראי למניעת סיוע אזרחי ולהתעללויות שלכאורה אירעו לשבויי מלחמה במעצר. יש ראש מוסד לשעבר שכביכול נהג כנציג משפחת פשע ואיים בפגיעה, ראש ממשלה שמסובך עד צוואר בכיתבי אשמה, אשם באסון לאומי נורא וגם אחראי על המערכת כולה.

מה אפשר לומר? כנראה שהפושעים המסוכנים יזומנו לערכאה ויביאו למדינה הרבה בושה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן לטיהור המישכן. קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- כיתבי אשמה ופשעי מלחמה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “חבורת פושעים בינלאומיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן