חזון המדינה וקואליציה רעננה

חזון המדינה וקואליציה רעננה

מי היה הבוגד השמאלני שפעם אמר ששלום הוא רעיון הגיוני? מה הוא נפל על השכל או עמד על הראש? אולי הוא חלילה ציוני?

מזל שהאיש המסוכן כבר מזמן איננו, שכן אם היה כאן היום חלילה היו טוענים שהוא מהווה איום לעמו ושולחים איזה עשב שוטה לירות בגבו.

ציטוט:

אנו קוראים – גם בתוך התקפת-הדמים הנערכת עלינו זה חדשים – לבני העם הערבי תושבי מדינת ישראל לשמור על שלום וליטול חלקם בבנין המדינה על יסוד אזרחות מלאה ושווה ועל יסוד נציגות מתאימה בכל מוסדותיה, הזמניים והקבועים.

אנו מושיטים יד שלום ושכנות טובה לכל המדינות השכנות ועמיהן, וקוראים להם לשיתוף פעולה ועזרה הדדית עם העם העברי העצמאי בארצו. מדינת ישראל מוכנה לתרום חלקה במאמץ משותף לקידמת המזרח התיכון כולו.

ציטוט:

לפיד לשר החוץ הבחרייני: “תומך בפתרון שתי המדינות, לא כולם בממשלה מסכימים על זה”
בביקורו ההיסטורי במנאמה אמר לפיד כי ישראל מחויבת לשלום וכי הרווח מהסכמי אברהם צריך להיות נראה לעין, כך ש”יעודד אחרים להצטרף”. על הפלסטינים אמר: “נעשה הכול כדי לשפר את חייהם”. שר החוץ של בחריין: “הגיע הזמן לתת תקווה לצעירים במזרח התיכון”

עד כאן ציטוט.

עכשיו רק נשאלת השאלה- האם כל חברות וחברי הקואליציה הרעננה מסכימים עם חזון האומה? מה, סרבנות, לאומנות ומלחמה מתמידה עדיפים על ההמלצה מהתורה לבקש ולרדוף אחר הסדרה? ציונות זו מילה גסה או סכנה למדינה?

קישור למאמר בשם- מי לא רוצה שלום אזורי? קישור למגילת העצמאות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן