טרור עברייני יטופל באופן צבאי

טרור עברייני יטופל באופן צבאי

הלאומנים רוצים להטיל עונש מוות על טרוריסטים שמתפרעים, משתוללים, מזיקים ומסכנים חיים?

לא מספיק שהעבריינים הסרבניים הפכו את כל המתנחלות לפלסטינאיות ואת המתנחלים לפלסטינאים, כאלה שלא נכללות ונכללים ברשימת המצביעות והמצביעים במדינת יהודים? עכשיו יבואו שכולות ושכולים?

ציטוט:

אירוע חריג בהר חברון: יהודים יידו אבנים לעבר פעילי שמאל.
מתנחלים קיצוניים תועדו כשהם מיידים אבנים לעבר פעילים מהארגון “פעילים בדרום ההר” • אבן שהושלכה פגעה בחלון רכב שבו היו פעילות מהארגון ואחת מהן נפצעה קל • בשיחה עם N12 אמרה: “הסלעים שעפו לכיוון הרכב שברו את החלונות, זה היה יכול להרוג אותנו” • צה”ל: “כוח ששהה במוקד החיכוך הרחיק את המתיישבים”

עד כאן ציטוט מעוד פוגרום שכולל תוקפנות, עבריינות ואלימות.

אז מה, מעתה הצבא יתחיל לערוך בשטחים משפטי שדה קצרים לעבריינים מופרעים בגלל שאין שם סמכות לחוק הישראלי, לשוטרים או לשופטים?

כנראה שצריך להודות לחבורת העבריינים על הקמת מדינת פלסטין, אפילו שזה לא ממש חזון הימין. נו, טוב. לפעמים יש זדים רשעים שמאוד מתאמצים להזיק ולפגוע באחרים ואז בעצמם נופלים לבורות העמוקים שהם חופרים, שלא לומר מסתבכים עד צוואר בשלל אישומים פליליים.

קישור למאמר ב- N12.קישור למאמר בשם- היום הימין הקים את פלסטין. קישור למאמר בשם- שריפת המדינה זו מזימה שפויה? קישור למאמר בשם- העבריינים מפקירים את השטחים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן