יופי שהנוער הישראלי עדיין דמוקרטי

יופי שהנוער הישראלי עדיין דמוקרטי

למי מאמין הדור הצעיר? למיכאלי הציונית והשוויונית שרוצה הסדרה אזורית או לגזען הסרבן והעבריין המורשע בן גביר, זה המורד במטרות המדינה העברית שמנסה ככל יכולתו הזדונית להסית לשנאה, לעורר מדון, לאיים, לתקוף ולהבעיר? מסתבר שאת רוב האהדה מקבל יאיר.

ציטוט:

הבחירות בבליך: על פי התוצאות – ניצחון מוחץ ליש עתיד עם 45.1%, הליכוד עם 24.0% – הציונות הדתית עם 4.6% בלבד.

עד כאן ציטוט.

מסתבר שרוב התלמידות והתלמידים סומכות וסומכים על יאיר, ולכן עתיד הדמוקרטיה נראה סביר. קצת חבל לחשוב על העוגמה המתוסכלת של מי שניסה ככל יכולתו להסית לשנאה שתסית אותנו מעיקרה של תורה.

דרך אגב, מה החזון לציון ומצוותו של האל העליון? יגון, שנאה ומדון? באיזה ספר כתוב- סור מרע, עשה טוב, בקש שלום ורדפהו? המתחזה ליהודי רוצה הסדר אזורי? הוא רגוע, סובלני וסלחני? חוץ מזה, יש לעבריין הסידרתי עבר פלילי מפואר מחמת היות גזען פראי.

למה הנאשם בפלילים שמסובך עד צוואר בהליכים משפטיים וגם חשוד בבגידה בביטחון מדינת היהודים בעבור רווחים אישיים הביא למשכן עבריינים גזעניים, אלימים ומסוכנים? זה תואם לשבועת האמונים או בעיקר נועד למלט אותו מישיבה מאחורי סורגים?

טוב לדעת שעל אף ההסתה המתמידה שהובילה לרצח ראש ממשלה, ששיחרר את הבירה וניסה להגשים את חזון האומה בגבורה, מסתבר הנוער הישראלי רכש קצת השכלה, יודע היטב מה כתוב בתורה, זו ששנאה אינו עיקרה, וכנראה גם מבין מה מופיע במגילה שהקימה את הדמוקרטיה.

החזון לציון מדבר על שוויון, ביטחון, כבוד הדדי הסדרה, לא על יגון, מדון ולוחמה מתמידה. מי שמסית לכאלה דברים בעצם חוטא לתורה ובוגד במצעה הרשמי של המדינה, והנאמר אינו הסתה לצורכי פוליטיקה או המצאה למען העלאת אחוזי ההצבעה אלא עובדה שמופיעה במגילה.

קישור למאמר ב- N12 .קישור למאמר בשם- הגזענים באים והמיעוטים רגועים? למאמר בשם- הציונות הגזענית והדמוקרטיה המשיחית. קישור למאמר בשם- סכנה לדמוקרטיה. קישור למאמר בשם- מי הביא גזען שקרן ומסוכן למשכן?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן