יקיצה עגומה תביא התחלה חדשה

יקיצה עגומה תביא התחלה חדשה

לפעמים זה לוקח קצת זמן עד הכל נעשה יותר מובן. ככה זה, ואין צורך לחוש מתוסכל או מעוצבן.

מאז כמה שנים עולים ברשת שלל מסרים מודאגים שכוונתם להעיר את הנמות המנומנמים. זה כנראה קרה בגלל שלא הספיקו שני המאמרים הראשונים, אפילו שהם היו די ברורים.

מי שמתחתן שלוש פעמים ובוגד בכל הנשים אינו אדם ישר והגון שמקיים הסכמים או משתלט על יצרים אנוכיים.

קצת מוזר שעבריין סידרתי שהחל כסוחר רהיטים רהוט הצליח לרמות כל כך הרבה אנשים במשך המון שנים, אפילו שאופיו הנכלולי היה מוכר מהפירסומים והסיפורים בעיתונים.

נו, טוב. לא תמיד ניסים מתרחשים בדיוק בזמן שהם מתבקשים, ולכן גם מסרים נכונים, ברורים ומבוססים אינם תמיד מייד מובנים למשועממות ולאדישים.

אסור להתייאש כשלא מצליחים. כדאי קודם לנסות עוד דרכים או לחשוב על פתרונות יצירתיים. חוץ מזה, הישראלים שרים- עוד לא אבדה תקוותנו, וגם שואפים להיות עצמאיים וחופשיים.

ציטוט:

ראש שב”כ לשעבר נדב ארגמן: “נתניהו איבד את הברקסים, בן גביר – אנרכיסט”

בריאיון ל”עובדה”, הביע ארגמן חשש מהשפעות המהפכה המשפטית על שב”כ וישראל בכלל. לדבריו, בעבודתו מול רה”מ הבחין בשינוי בהתנהלותו כשהחל מתגבש המשפט נגדו. על פרעות בחווארה: “מערכת הביטחון לא הפנימה שכשיש שרים שנותנים רוח גבית לפורעים הדבר מייצר סיכון”

ציטוט עם ציטוט:

לפעמים מתרחשים ניסים וגם נבואות של נביאים חילוניים קורמות עור וגידים. כמובן שלא הכל קורה מייד ולכן חשוב להיות סבלניות וסבלניים.

הנה ציטוט ממאמר ישן שלכאורה צפה את הבאות לפני די הרבה זמן:

קצת עצוב לחשוב שעכשיו כנראה יהיו בארץ הרבה אנשים מופתעים, מאוכזבים, או נדהמים שיחושו קצת מרומים. נו, טוב. ככה זה כשמאמינים לכזבנים מוכרים רק בגלל שהם נשמעים משכנעים בעודם בעצם מפריחים למאזינים התמימים הבטחות חלולות, כזבים מופרכים, בלונים ריקים. וכל מיני דיברי טינופת צופים.

עד כאן ציטוטים.

כשאלמונים זוטרים מייצרים אלפי מאמרים שרובם מתריע מפני הנאשם בפלילים, הדבר לא ממש עושה גלים או מזיז הרים.

למרבה השמחה, נראה שכל המדינה עכשיו כבר מבינה שיש לנו בעייה חמורה, ודי ברור מי הפושע הסידרתי שיצר אותה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- יתכן שמלכות נתניהו תסתיים במעשיהו.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “יקיצה עגומה תביא התחלה חדשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן