כנופייה מאיימת על הדמוקרטיה

כנופייה מאיימת על הדמוקרטיה

לפושעים ועבריינים סידרתיים יש נטייה מעצבנת לא לכבד את החוקים, לפגוע באחרים לצרכים אנוכיים ולצפצף על הסכמי ניגוד עניינים. מה לעשות שלא כולם הם גיבורים שמצליחים להשתלט על יצרים פסולים.

ציטוט:

הממשלה עושה דרכה להפיכה תוך התעלמות מהיועמ”שים, שמבהירים: לא נתכופף.

החוק שיחליש את מעמד היועצים המשפטיים טרם קודם, אך הקואליציה כבר חדלה להתייחס לחוות דעתם ומקדמת שורה של חוקים בניגוד לעמדתם.

הנה ציטוט שמעיד על תמיכה בעבריינות, שזו טעות חסרת אחריות:

אחיו של רה”מ נתניהו: “חייבים להחליש את מערכת המשפט”

עד כאן ציטוט.

במציאות שאינה נכלוליות שכוללת תמיכה בפשע מסיבות תמוהות ולא ברורות, היה כנראה צריך להיות:

מערכת המשפט- חייבים להחליש את כוחו של הפושע.

נו, טוב. מה לעשות שכל הזמן יש צורך לתקן טעויות זדוניות שנעשות למטרות אנוכיות.

בעברית קלה, יש ניסיון עברייני של הפשע המאורגן לרמוס ולדרוס את הדמוקרטיה וחוקיה. למרבה צערה של המורשעת הלקוייה, העבד הצייתן שלה כנראה לא יצליח לשרוף את המדינה או לשנות את חזונה במטרה לחמוק מהרשעה וישיבה בתא.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- אין פשרה עם פשע. יש תא. קישור למאמר בשם- הידברות, כזבנות, עבריינות וניבצרות. קישור למאמר בשם- עבריינים לחוצים מתחננים ומכזבים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “כנופייה מאיימת על הדמוקרטיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן