למה פושעים בוגדים בעבור מזומנים?

למה פושעים בוגדים בעבור מזומנים?

קיים דימיון מפחיד ומדאיג, שלא לומר מעורר דאגה רבה ומטריד, בין המצב הנורא השורר בעזה החרבה לבין מה שמתרחש אצלנו, במה שנקרא דמוקרטיה.

ההנהגה הבכירה בשני הצדדים רוצה להמשיך בלוחמה, וכל השותפים שלהם וגם הקהילה מתחננים ומשוועים להפוגה והסדרה.

נראה שבשני הצדדים שולטים מנהיגים אכזריים, אנוכיים וחסרי רחמים שפועלים ממניעים אנוכיים ופוליטיים, והפושעים לא ממש מתחשבים באזרחיות הסובלות ובאזרחים האומללים, מצפצפים על חוקים ועושים מה שהם רוצים.

ציטוט:

בכירי חמאס בעזה דחקו בהנהגת הארגון בחו”ל לקבל את המתווה שהציג הנשיא ביידן, חרף חוסר רצונו של יחיא סינוואר. לפי מקור הבקיא במו”מ, הבכירים תיארו בהודעותיהם את ההרוגים הרבים במלחמה ואת התנאים הקשים בשטח, ועולה מהן כי התעוררה מחלוקת בצמרת הארגון בנוגע לנכונות להגיע להסכם בהקדם – כאשר סינוואר לא חש דחיפות לחתור לשם.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? הפושע שאישר העברת מיליונים רבים לטרוריסטים רצחניים מקשה על הגעה להסדרים, ומסתבר שבדיוק אותה מזימה קיימת אצל הממומנים. סך הכל, שני המנהיגים מסרבים לעצור את העימותים אפילו שדעת הקהל אצלם וזו של השותפים לשילטונם או כפופים למרותם דורשת הסכמים.

מעניין אם יש בין תיאום מלא בין המנהיגים הנכלוליים שאחראים לאסונות נוראיים או שרק מיקריות גורמת לזהות?

שני המנהיגים קיבלו המון מיליונים מהקטארים. נשאלת השאלה האם שניהם בכלל עובדים למען התושבות והתושבים או בעבור המעסיקים המממנים?

איך קוראים לאנשים שמסכימים לקחת כסף מגורמים זרים ללא שום התחשבות בנזקים הנוראיים שכאלה מעשים פסולים ועברייניים יגרמו לאזרחיות ולאזרחים?

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- ראש הממשלה בגד במדינה? קישור למאמר בשם- הפושע פגע בביטחון המדינה. קישור למאמר בשם- מניעים זרים, סיכונים ונאשם בפלילים. קישור למאמר בשם- אולי עמלה זו התשובה? קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן