למה פושעים זוממים לבטל חוקים?

למה פושעים זוממים לבטל חוקים?

זה קצת לא נעים לגלות לצופות ולצופים, אבל מסתבר שיש פוליטיקאים שמכזבים, מכחישים ומשקרים. מה לעשות. כנראה שלא כולן וכולם עשו שיעורים או קלטו את עיקרה של תורת היהודים.

ציטוט:

הליכוד: “הצעת סמוטריץ’ לביטול עבירות לא תחול על נתניהו”. סער: “החוק אומר אחרת”

לפני הצגת התוכנית שמציעה לבטל חלק מהעבירות בהן הואשם נתניהו, בליכוד הבהירו: “לא יחול רטרואקטיבית”. שר המשפטים הציג את הסעיף בחוק שקובע כי צעד שכזה מפסיק גם הליכים משפטיים בעיצומם.

עד כאן ציטוט.

בעיברית קלה, מפלגה שמנוהלת על ידי נאשם בשלל כיתבי אשמה שגם חשוד באחריות לאסון נורא ולבגידה בביטחון המדינה בעבור עמלה משקרת לעם ללא בושה.מדינה שלמה מאוד סובלת כבר תקופה ארוכה ממעלליו הפסולים של עבריין שיורשע. אולי הגיע הזמן להנהלה ישרה?

מתי יורד הפושע מהבמה? למה הוא לא עצור עד תום ההליכים בערכאה?

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- עוד בגידה בביטחון המדינה? קישור למאמר בשם- מתאמים, שולפים אקדחים ומבעירים. קישור למאמר בשם- בן גביר והחילוץ מאבו כביר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן