מה זה- סרבנות להתנדבות?

מה זה- סרבנות להתנדבות?

פושע סידרתי שנאשם בפלילים מנסה לאיים על חזון המייסדים ולדרוס מוסדות דמוקרטיים במטרה להמלט עצמו מהרשעה וישיבה מאחורי סורגים.

הציבור הישראלי לא אוהב רודנים ועבריינים, ולא ממש רוצה להתנדב לסייע להם לרמוס את חוקים.

העדר מוכנות להתנדבות לשרת עבריינות, שחיתות ורודנות שונה במהותה מסרבנות. לפיכך, כל המאשימים והמשתמטים שזועקים שהחילונים הם לכאורה סרבנים בעצם קצת מכזבים, שלא לומר משקרים. מי שמסרב לעלות על מדים, לציית לחוקים ולהגן על מדינת היהודים זה בעצם החרדים.

בזמן ההתנתקות, המתנחלים תקפו ופגעו בלובשי מדים, וגם קראו להם בקול גדול לסרב לציית להוראות מהממשלה החוקית, שנשלטה בזמנו על ידי ימנים. במחאה הנוכחית אין קריאות לסרבנות ואין כנגד השוטרים תוקפנות או אלימות מצד האזרחיות והאזרחים.

מי שמאיים על ביטחון המדינה זה הפושע העבריין שזומם להרוס את הדמוקרטיה למען צרכים אנוכיים. לעומתו, לובשי המדים מוכנים לסכן את החיים שלהם בעבור אחרים, והם גיבורים.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- הפושע מסכן את ביטחון המדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן