סחיטה כשרה?

סחיטה כשרה?

נראה שראש הכנופייה מתנהל כאילו שהוא נתון לאיומים וסחיטה, ואינו פועל לאור חזון המדינה או לטובתה. הפושע הסידרתי מסתכסך עם אמריקה ולא ממש מוכן להפסיק את הלוחמה כדי לדון בהסדרה.

יתכן שניתן להבין את ההתנהלות הנלוזה והתמוהה לאור הסיבוך בערכאה. סך הכל, בלי תמיכה מקבוצה קיצונית, מרדנית, סרבנית ושוחרת מלחמה העבריין יודח מהשררה וכנראה יועבר למתקן כליאה. מי יודע? יתכן שזו הסיבה העיקרית להתנהלותו המסוכנת והמזיקה.

ציטוט:

המתיחות לקראת הרמדאן – והביקורת בממשלה: “תחושה שבן גביר לקח את נתניהו בן ערובה”.

שרים בממשלה מתחו ביקורת חריפה על ראש הממשלה בנימין נתניהו, שנמנע מלקבל החלטות בנושא עד כה: “יש חוסר קשב מצד ראש הממשלה וגם בקבינט כבר שבועות עולה סוגיית יו”ש ואין החלטות. זה הופך מסוכן. אנחנו נכנסים לא טוב לתקופת רמדאן, זה דרמטי”.

עוד תקפו השרים את נתניהו: “יש תחושה שבן גביר לקח את רה”מ בן ערובה. התוצאה של זה חמורה, פוטנציאל הפרובוקציות שקשורות להר הבית גדול ומדאיג. נראה שבן גביר וחמאס, כל אחד מהאינטרס שלו, רוצים להדליק הכול”.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? נוצר מצב די מוזר שבו ישראל לכאורה מתנגדת לפשרה והסדרה אפילו שזה חזונה.
כמובן, מי שאחראי לתקלה שהיא בגידה בדרכה של האומה זה הפושע הסידרתי, שלכאורה נתון לסחיטה שאינה כשרה.

סביר שהחלפת ההנהגה שכשלה, הזיקה וחטאה היא צו השעה, אבל זה כנראה לא יקרה מייד אלא רק בעוד תקופה קצרה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- כזבן, זגזגן, ועבריין מסוכן. קישור למאמר בשם- הסדרים יותר נעימים מעימותים. קישור למאמר בשם- מלחמה לא תביא רגיעה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “סחיטה כשרה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן