פושע סידרתי ובצל טרי

פושע סידרתי ובצל טרי

בקרוב כנראה שיהייה צורך להחליט, והפסיקה המשפטית תחרוץ את גורלה של הדמוקרטיה הישראלית.

ציטוט:

גם בלי קלון, אריה דרעי לא יכול יותר להיות שר בשום ממשלה.

כדי ליהנות מכתב אישום מקל ועונש קל התחייב דרעי לפני כשנה לפרוש לחלוטין מהחיים הפוליטיים ■ פוליטיקאים אמנם לא נוהגים לקיים הבטחות אבל להתחייבות בבית המשפט יש תוקף מחייב, שבג”ץ חייב לאכוף.

עד כאן ציטוט.

סביר שגם אם החוק ינצח, לא נראה את הפושע הסידרתי מתנצל, מתחרט או בורח. למעשה, במקרה ובית המשפט יפסול את העבריין, הוא בטח ימנה איזה בובה צייתנית לתפקיד, וישלוט לחלוטין בעבדו הקטן.

דרעי הוא פושע סידרתי, אדם נכלולי, כזבני ולא ממש יהודי מוסרי. עובדה שהוא הורשע כמה פעמים באופן פלילי וגם ישב במתקן כליאה ציבורי. בקיצור, אפילו בצל טרי לא ממש יוציא את הנוכל הבכייני צח, טהור ונקי.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- *%#!@? זו הגדרה די מדוייקת. קישור למאמר בשם- דמוקרטיה בהמתנה למערכה. קישור למאמר בשם- שריך סוררים וחברי גנבים. קישור למאמר בשם- תהייה לכנופיה תמונה יפה?  קישור למאמר בשם- המזימה להקמת ממלכת הלכה נחשפה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן