צילצולי אזהרה והתפקחות מרה

צילצולי אזהרה והתפקחות מרה

זה לא תמיד עוזר להזהיר, להתריע או להסביר, ולעשות את זאת באופן סדיר, נהיר ותדיר. חוץ מזה, כנראה שסבלנות, נחישות והתמדה נדרשות כדי לא לוותר על הגשמת המטרה, ולא תמיד יש ביטחון בהצלחה

במשך הרבה שנים נכתבו אלפי מאמרים מודאגים, הובאו ציטוטים, דיווחים, פירושים וביאורים בחרוזים עם איורים. מה לעשות שלא כולם וכולן פנויות ופנויים לעיין בדיברי דעתנים טרחניים.

כנראה שמסיבה זו היה צריך להמשיך להקיש במקשים היגעים על אף הקשיים, הליגלוגים, הפיקפוקים ושלל האיחולים לחיים מאושרים, ארוכים וטובים ממעריציו של הנאשם בשלל תיקים פליליים, זה העבריין הסדרתי שגם חשוד בבגידה בביטחון התושבות והתושבים לצרכים אנוכיים.

היום סוף סוף נראה שההשקעה השתלמה, שכן יש קצת יותר הבנה, והמשימה להצלת הדמוקרטיה מהכנופיה המסוכנת והמזיקה כמעט הושלמה. רק צריך הרשעה, וייתם הפרק הנורא בתולדות האומה.

ציטוט:

ממנהיג בעל שם עולמי לסוכן כאוס.

תבוסת האופוזיציה בהצבעה על התקציב הבהירה שלנתניהו אזלו כל השפנים. אם הוא רוצה לחתור לעסקת טיעון מהירה, זה הזמן. ובכל מקרה, על דבר אחד אסור לסלוח לו: על שהפך ציבור שלם למכור לשקר ומשועבד למציאות בדויה.

ציטוט:

שר האוצר ליברמן אחרי אישור התקציב: “ח”כים מהליכוד ניגשו אליי ואמרו: ‘היינו מטומטמים שהקשבנו לנתניהו’.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? עוד כשהנאשם הפלילי רק היה כזבן סדרתי כבר הושמעו צילצולי אזהרה רמים ומתמידים בציבורי, אבל דומה שרק עכשיו כולם וכולן מבינים ומבינות שזה נעשה בגלל איום קיומי וסיכון לאומי די רציני.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- מאיגרא רמא לפאלפל בשכונה. קישור למאמר בשם- והרי התחזית: הנבואה הפכה מציאותית.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “צילצולי אזהרה והתפקחות מרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן