שביתה באופוזיציה זה רעיון נפלא

שביתה באופוזיציה זה רעיון נפלא

סוף סוף נמצא הפיתרון לבעייה לאומית מביכה שמאוד מפריעה לסידרי השילטון הרענן בציון.

חברי וחברות האופוזיציה לא יגיעו לעבדה במליאה או בועדה, והקואליציה תוכל לנהל את ענייני האומה בשלווה, ללא מהומה צעקנית רמה או הפרעה גסה.

אומנם, הנציגות והנציגים מהאופוזיציה נשבעו אמונים במליאה אל מול מצלמה, התחייבו חגיגית לשרת באחריות ולציית לחוקים במדינה, אבל כנראה שלא כל הפוליטיקאיות והפוליטיקאים בארץ גם מקיימים את מה שהם והן מבטיחות ומבטיחים.

מי יודע? אולי עדיף לצרוח, להתפרע ולשבור את הכלים כמו שילדים מרוגזים ומתוסכלים עושים כשהם לא מקבלים את מה שאליו הם נורא משתוקקות ומשתוקקים?

סך הכל אובדן שליטה, השמעת נאצות, האשמות וגידופים, כמו גם ניפנופים נמרצים בידיים זו פעילות שעוזרת לשחר לחצים פנימיים, מבטאת רגשות אישיים עזים, וגם מראה לכולן ולכולם שאפילו לגיבורים קולניים וגסים לפעמים קצת קשה לשלוט ביצרים נרגשים, תוקפניים או מפוחדים.

ציטוט:

במהלך ההצבעות על ההסתייגויות, זעמו חברי הכנסת של האופוזיציה והטיחו קריאות בושה בחברי הקואליציה. רבים מחברי האופוזיציה מסרבים להצביע כמחאה, בהמשך רובם יצאו מהמליאה.

ציטוט:

האופוזיציה אחרי זירוז חוק החשמל: לא נשתתף יותר במשחק המכור בכנסת.

בעקבות החלטה על הליך מזורז לחקיקת חוק החשמל, ראשי האופוזיציה החליטו היום (שלישי) שהם לא ישתתפו יותר במשחק המכור בכנסת. “הכנסת הפכה בכך למיותרת, ללא כל אפשרות לקיים דיונים מהותיים ובאופן שפוגע אנושות בדמוקרטיה הישראלית”, נכתב בהודעת האופוזיציה. במחאה על זירוז הליך החקיקה, כל חברי האופוזיציה עזבו את הכנסת והלכו הביתה.

עד כאן ציטוט שמעיד על סרבנות ומרדנות, שבעיקרון קצת לגמרי שונים ממתן כבוד לשבועת הנאמנות.

כאמור, במידה והאופוזיציה לא תבוא לעבודה, במליאה כנראה יהייה הרבה יותר רגוע. רק חשוב להוריד במשכורת לעובדים ולעובדות את הימים בהם לא מילאו את חובתן וחובתם למדינה. סך הכל, אין צורך לשלם למי שלא עושה את העבודה או בעיקר מתאמץ להזיק לה ולהפריע.

קישור למאמר ב- N12. קישור מאמר בשם- אין חובה לשרת במליאה. קישור למאמר ב- N12.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “שביתה באופוזיציה זה רעיון נפלא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן