שרת הפנים לא מכירה עבריינים?

שרת הפנים לא מכירה עבריינים?

שרת הפנים שלא ממש מאמינה בחזון הציונים אלא לקיצונים סרבניים ומרדניים לכאורה השיגה הישג מאוד מרשים אצל האמריקאים הנחמדים.

בעתיד הרחוק, משרדה אולי יצליח לארגן רשימה של כל הישראליות והישראלים שיש להם רישומים פליליים או שנמצאים בהליכים משפטיים. זה יהייה מאוד חדשני ומרשים, ויעזור למסרבים להכניס לארצם פושעים מסוכנים, אבל המאמץ הניכר כנראה יקח לה כמה שנים.

מי יודע? אולי השרה הנאה עשתה לאמריקאים עיניים והם נמסו מייד והשתחוו לה אפיים?

ציטוט:

שקד: תהליך קבלת הפטור מוויזות לארה”ב צפוי להסתיים בתחילת 2023.

עד כאן ציטוט שמראה שהרישומים יאורגנו על ידי שרת הפנים במלוא המהירות, ובאמריקה פעם יוכלו בקלות למנוע כניסה של עבריינים סדרתיים שנאשמים בפלילים ומסובכים בשחיתות.

בלי זה, האמריקאים האומללים צריכים לגשת לגוגל ולבדוק לבד, אחד אחד, למי בארץ יש רישומים פליליים שהם ציבוריים וגלויים למחפשים, וזה קצת מעכב את ההליכים.

אולי הקישורים למטה קצת יעזרו לאמריקאים לזהות פושעות ופושעים? מצד שני, יתכן שישנה בעייה רצינית בתוכנית שכן שהאמריקאים בעצם לא מדברים עברית.

קישור למאמר בוואלה. קישור למידע לגבי הזמנת תעודות תעודת יושר. קישור- מדינת ישראל: איתור תיקים ופיסקי דין.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן