מבוגר אחראי ונאשם פלילי

מבוגר אחראי ונאשם פלילי

תודה לאל, סוף סוף יש סיכוי שהצופרים בקרוב יפסיקו לילל.

כבוד הנאשם יכול להכריז שמבצע הנקמה למטרות הרתעה וחיסול סכנה הביא שלום, גאווה ושלווה. למעשה, אפשר אפילו לומר שכל מטרות המלחמה הצליחו בצורה די מרשימה. למטה אפשר לראות את רשימת ההצלחות המדהימה.

נפתליאון מסרב לחבור לקואליציית השינוי והכריז על מוכנותו לחבור לנאשם בפלילים, אפילו שעבריין הסדרתי אינו ממש מועמד ראוי.

הלוחמה העזה בעזה הצליחה לחבל במאמצים להחליף את הכנופיה שבשליטה, ועכשיו אפשר לספר שבגלל אמריקה לכאורה חייבים לסיים את המבצע, כאילו שהוא לא קשור לפוליטיקה, למאמצים לחבל בקואליציה או לשלל כתבי האשמה.

בזכות כבוד הנאשם בפלילים כולן וכולם מבינים מי היה שר הביטחון הנבון שהתעקש לפתח מערכת מופלאה ליירוט טילים, ועד כמה טוב שבני שומר בקור רוח ובאופן מקצועי על שלום האזרחיות ואזרחים.

חוץ מזה, גם די ברור מי הפירומן המסוכן שגרם להצתת הגפרור, והסיפור כבר די ברור.

למאמר המלא – לחצו כאן 

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן