אמונה, אהבה ואינתיפאדה אלימה

אמונה, אהבה ואינתיפאדה אלימה

קבוצה בדלנית, אנטי ציונית, שתלטנית, חמדנית וסחטנית מאיימת על הדמוקרטיה העברית.

חברי הכנופייה הקיצונית לא מאמינים בשוויון או במתן כבוד לזולת, שכן בעיניהם מה שהכי חשוב זה לכאורה קיום מצוות הדת. מי יודע? אולי זה בגלל זה ראשי החבורה מסובכים מישפטית ולכאורה יורשעו בבית משפט.

המורדים במדינה לא מצייתים לחוקיה. הם לא מתגייסים לשרת במדים להגן על היהודים ולא עובדים כשאר הישראלים. לדעתם, כל האחרות והאחרים נחותים, ניקלים, בזויים ובורים, ורק הם הכי מובחרים.

מסיבה זו המורדים בשחורים מנסים לקחת מונופול על הכל יכול. המתחזים ליהודים מנפנפים בכתובים שמצווים כבוד, התחשבות, אהבה, רדיפת שלום, מוסר וחמלה כדי לסחוט תקציבים, ומנסים לאלץ באיומים את כל האחרות והאחרים לנהוג לפי מה שהם מאמינים.

ציטוט:

פני ש”ס ויהדות התורה אינן להודנה עם הממשלה, אלא לאינתיפאדה.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? יתכן שהגיע הזמן להוציא קבוצות מסוכנות, קיצוניות, אלימות ומרדניות אל מחוץ לחוק, שכן מעשיהם מראים שהן עושות ממצוותיו של השוכן במרומים צחוק.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- מטהרים את הקרדומים הקדושים. קישור למאמר בשם- מתחזים ליהודים דורשים עגלים מוזהבים. קישור למאמר בשם- מי רוצה תחרות בעולם הכשרות? קישור למאמר בשם- הכותל המערבי שייך לדרעי? קישור למאמר בשם- למי יש מונופול על הכל יכול? קישור למאמר בשם- שגיאה שתשפיע על העולם הבא. קישור למאמר בשם- לוקחים מונופול על הכל יכול.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן