בגידה בעבור עמלה זו לכאורה עבירה?

בגידה בעבור עמלה זו לכאורה עבירה?

אולי הכותרת המתאימה לידיעה המדהימה שלמטה הייתה- לא ממש כשר, ונראה די מסריח, אבל ביטחון האומה ושחיתות איומה לדעת בג”צ זה כנראה דבר שולי, משעמם, תיאורטי או זניח.

ציטוט:

בג”ץ: “תמיהות ללא תשובה בפרשת הצוללות”.

ציטוט:

דחה את העתירות אך מתח ביקורת: התהיות שהעלה בג”ץ על פרשת הצוללות

ביהמ”ש נימק את דחיית העתירות שדרשו להקים ועדת חקירה בנושא תיק 3000 ולפתוח בחקירה נגד נתניהו, בכך שהוא לא מתערב בהחלטות היועמ”ש. מנגד, המליץ לממשלה לחקור את הנושא והביע תמיהה על הלחצים שהופעלו לביטול מכרז הרכש, וכן על הסתרת העסקה מראשי מערכת הביטחון

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, בית המשפט מבין שיש בעייה חמורה שלכאורה מהווה סכנה קיומית למדינה, אבל מתוך מבוכה או צינעה וענווה לא רוצה חלילה לאלץ את הממשלה לפתוח בחקירה ללא דחייה או השהייה כדי למנוע סכנה מוחשית וברורה לאומה שפעם לכאורה נבחרה ומאז כבר מספיק סבלה.

למעשה, מתוך תחושת שליחות ואחריות כבוד השופטת חיות פעם סיפרה שלכאורה התקבלה החלטה פה אחד לאשר מינוי נאשם בשלל כיתבי אשמה למשרה רמה בעזרת הבטחה שהופרה, אבל למרבה המבוכה התגלה שכבוד השופט מזוז התנגד נחרצות להכשרת שחיתויות, ומאז שהוא הביך את השופטת הנעלה באמירה אמיצה, ישרה וכנה הוא כנראה התבקש לקום, לארוז ולזוז.

אולי עוד ציטוט עם ציטוטים יסביר את הסכנה למדינת היהודים:

ציטוט:

ריבלין הביע דאגה ממכירת הצוללת למצרים, מרקל הוכיחה שיש אישור ישראלי.

על הפגישה החגיגית בין המנהיגים לפני שנתיים לרגל 50 שנות יחסים העיבה מבוכה: מרקל הופתעה מדברי ריבלין נגד עסקת הצוללות עם מצרים, וגילתה שיש בידיה אישור ישראלי. במשטרה נערכים להשלים את עסקת עד המדינה עם מיקי גנור: “בידיו מידע על עוד פרשיות ביטחוניות”.

ציטוט:

עוזי ארד: “יש חשד שידו של נתניהו בדבר שמהווה בגידה, הדבר צריך להתברר”

מקורבו לשעבר של ראש הממשלה אמר בראיון לניסים משעל כי “הסבירות היא שנתניהו ידע על כל האירועים בפרשת הצוללות, ואגב היום הוא מתנהג כאדם שבורח מחקירה”

ציטוט:

יעלון: “פרשת הצוללות עלולה להגיע עד כדי בגידה של נתניהו”

ציטוט:

גנץ: נתניהו הסתיר ממערכת הביטחון את המו”מ על מכירת ה-F-35 לאמירויות

שר הביטחון הבהיר כי רה”מ לא שיתף את מערכת הביטחון בעסקת החמקנים המתקדמים מארה”ב לאיחוד האמירויות. “לאחר חתימת ההסכם התגלה כי במקביל מתקיים מו”מ למכירת נשק מתקדם”, מסר גנץ.

ציטוט:

לא רק רהיטי רים: נתניהו היה איש שיווק של תוכנת פגסוס.

ציטוט:

המכירות אחרי ביקורי נתניהו והפגישות הסודיות: סערת NSO והחשש בישראל.

ב”גרדיאן” נכתב כי האישורים להודו והונגריה ניתנו אחרי ביקורים מתוקשרים של נתניהו. בפגישות ב-2017 נדהמו הסעודים מיכולות תוכנת הריגול. “לא ברור אם לישראל גישה למודיעין שנאסף”, נכתב. מומחיות לטכנולוגיה ל-ynet: “הפרשה פוגעת בתדמית ישראל, וגם בתעשיית הסייבר והאיסוף הישראלית”

עד כאן ציטוטים שלכאורה מראים שהנאשם בפלילים כביכול סיכן את ביטחון מדינת היהודים בעבור רווחים אישיים.

אולי כדאי לעצור את החשוד עד לתום ההליכים שמא הוא יגרום, חלילה, לנזקים נוספים?

עד כאן ציטוט עם ציטוטים, אבל מה שחשוב זה לא התנהלותם התמוהה של השופטות והשופטים אלא להקים ועדה עם שיניים שתחקור את הכשלים המסוכנים, תעניש את החוטאים ותפיק לקחים למען ביטחון מדינת היהודים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם לא עוצרים נאשמים עד תום ההליכים. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- כי מציון תצא תוכנה ודבר אשם מירושלים. קישור למאמר בשם- למה יש חשודים ואין חוקרים? קישור למאמר בשם- תקליט- מתנה עם שריטה חורקת

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

מערכת העיתון

4 thoughts on “בגידה בעבור עמלה זו לכאורה עבירה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן