ביזיון העליון

ביזיון העליון

הנאשם בשלל תיקים פליליים נימצא בניגוד עיניינים. הפושע כבר קיבל מבג”צ הסלחני והסבלני שתי הארכות תמוהות אבל משום מה הוא עדיין לא התייצב לגמגם תגובות מגוחכות להאשמות המבוססות.

כתוצאה מסירובו של העבריין הסידרתי להגיע כנדרש לבית הדין ולנסות להסביר את מעשיו הפסולים לחלוטין, עכשיו יש ניסיון להבין. למה העבריין הסידרתי מפר הסדר ניגוד עיניינים ואז גם מסרב לבוא לדיונים?

ציטוט:

חיות על “נכנס לאירוע”: על נתניהו להשיב תוך שבוע לעתירה על ביזיון בית המשפט.
התנגשות נוספת בין ראש הממשלה לבית המשפט העליון: הנשיאה חיות קבעה כי על נתניהו והיועמ”שית להשיב תוך שבוע לעתירה ולפיה בנאומו ביום חמישי, שבו הודיע כי ייכנס לעובי הקורה בניסיון להשגת פשרה במהפכה המשפטית, הוא הפר את הסכם ניגוד העניינים בעניינו.

עד כאן ציטוט.

לאור ניסיון העבר, כלל לא בטוח שהפושע יגיע להסביר לערכאה מדוע הוא לא הופיע ואולי הוא רק שוב ידחה את הפגישה או לגמרי יבטל אותה. למעשה, סביר שהעבריין הסידרתי יודיע לבית המשפט הישראלי שלדעתו הוא חופשי לעשות מה שבא לו, גם אם זה לא חוקי.

בעוד כמה ימים בית המשפט הגבוה והפושע שמסובך בפלילים ידגימו לישראליות ולישראלים את טיבם ופועלם ברבים. מה אפשר לומר? כדאי שכל המעורבים יכבדו את החוקים, אלה שבפניהם כולנו שוות ושווים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי, כשל מוסרי ואיום קיומי. קישור למאמר בשם- הצבעה במליאה תפתור את הבעייה. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?  קישור למאמר בשם- מפריח הכזבים ממשיך בחטאים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “ביזיון העליון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן