גם השגיאה ברצונה של השכינה

גם השגיאה ברצונה של השכינה

הקיצונים, הגזענים, הסרבנים, העבריינים והפושעים שהסתבכו בפלילים כנראה ישלטו במדינת היהודים.
בזכות הניצחון המפואר והמשכנע, זה שבו היה הפרש של פחות מארבעת אלפים קולות בין המחנות, סביר שיבואו שינויים קלים לדמוקרטיה.

החוקים יבוטלו, מדעים ואנגלית לא ילומדו, הגברים יתבקשו לגדל זקנים והנשים יחוייבו לשבת מכוסות לחלוטין בספסלים האחוריים וחלילה לא לשיר שירים.

במידה והמזימה תצליח וכדי לשמור של אופייה היהודי של המדינה הממשלה גם תספח בכוח מליונים מוסלמים אליה, אפילו שהפרת החוק הבינלאומי זה קצת בעייה, ותקים בהר הבבית רחבת תפילה מתריסה, אפילו שכל הרבנים אסרו באיסור חמור לדרוך במקום ולבזות קדושה.

בתיכונים לא ילמדו מדעים אלא רק תורה, מישניות והגיגים עתיקים של קדושים נושנים, והבוגרים ילכו לשבת בישיבה כדי לקבל תקציבים ולחמוק מעלייה על מדים, מתשלום מיסים או ממאמץ לגדל בזיעת אפיים קצת ביכורים.

בעזרת השם, כולם בארץ יהיו דתיים וחרדים. כל הגברים ילמדו בלילות ובימים, הנשים יגדלו ילדים וישרתו את הבחורים, ויגויירו, יגורשו או יועלמו כל המסופחים.

העולם כולו בטח יצהל וישמח, וגם העם יהנה מהמהפך. חלילה יהיו בעיות ביטחוניות, נעלה תפילות זכות ומייד יבואו לנו ישועות אלוקיות. מי בכלל צריך חיילים, טילים או יחידות לוחמות?

לא צריך לגדל ביכורים או להגן על מדינת היהודים, רק לחיות כמו לפני כמה אלפי שנים. מן טעים ינשור מהשמיים בעבור הרעבות הרעבים, ואם יבואו סיכונים הים יפתח לבקשת המנהיגים הלאומיים ויטביע את הבעייה, או שהאדמה תפצה את פיה תבלע את הרשעים.

ציטוט:

“אי אפשר יהיה להחזיק את המשק. הסיפור הולך להתפוצץ”
פרופסור דני בן דוד מודאג. על פי מחקרו, האוכלוסייה שצריך לשים עליה את מלוא הדגש בכנסת הקרובה היא האוכלוסייה החרדית. “אי אפשר יהיה להחזיק את המשק אם נמשיך להתעלם מרמת החינוך במגזר החרדי. ילדים שלא מקבלים השכלה לא יוכלו לתרום לפריון במדינה. קומץ קטן יאלץ לממן מערכת בריאות, רווחה או צבא”, הוא מזהיר. “אם זה יקרה בישראל מדינת ישראל לא תהיה”

עד כאן ציטוט.

נו, טוב. כנראה שמי שכתב את דאגותיו ופרשנויותיו לפרהסיה לא מאמין שהישועה תגיע מהשכינה. זו הבעייה עם אנשים שאין להם מספיק אמונה.

חוץ מזה, יתכן שכמו יאיר ובני לפניו, גם הכותב סבור בטעות שטובת המדינה היא בראש מעייניו של הנאשם הפלילי שמסובך עד צוואר בכזביו ובעיקר עסוק בחיסול החוקים והמוסדות הדמוקרטיים שמאיימים עליו.

קישור למאמר במקו. קישור למאמר בששם- איחוד רשויות וביטול עוונות. קישור למאמר בשם- הבית השלישי וסיכון ממשי. קישור למאמר בשם- פושעים רוצים לשלוט בשופטים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן