הילד המורשע שב לערכאה

הילד המורשע שב לערכאה

נראה שהמשפחה המלכותית נמצאת בבעייה רצינית, ולמרבה הצער הגישה העבריינית שלה גם מאוד מזיקה לדמוקרטיה הציונית.

אמא היא מורשעת לקוייה שאינה רגועה, אבא מסובך עד צוואר בשלל כיתבי אשמה ואחראי לאסון לאומי נורא, ויורש היצר הפרוע מסתבך שוב ושוב בערכאה בגלל הפצת שקרים, דיבה רעה, דיברי כזב, שיטנה ושנאה.

ציטוט:

יאיר נתניהו לבית המשפט: אני אמנם בנו של ראש הממשלה – אך איני קיצוני.

יאיר נתניהו הגיש כתב הגנה בתביעת לשון הרע שהגיש עיתונאי “הארץ” יוסי קליין נגדו בגין שיתוף ציוץ. בציוץ ששותף נטען כי קליין כתב כי המפגינים נגד הרפורמה חזרו הביתה “בתחושה קשה כי דם לא נשפך”, בעוד שבטור נכתב כי הם חשו הקלה כי לא נשפך דם.

עד כאן ציטוט שכנראה לא ממש מעורר השתוממות, שכן רישעות, נכלוליות והיתממות הן תופעות מוכרות במשפחת המלכות.

כזבנות, רמאות ועבריינות בכנופיית ההנהגה לא עושים טוב לחזון הציונות. בנו המורשע של הנאשם בשלל כיתבי אשמה מנסה לספר שהוא לא קיצוני, אבל עובדת היותו שוב מסובך באופן משפטי בעוון טיבעו העברייני קצת סותרת את הטיעון השיקרי. סך הכל, יורש היצר חוטא באופן שיגרתי.

אפשר בטעות לחשוב מהצהרותיו המגוחכות שהילד הארסי והפראי הוא בחור חמד נימוסי, תרבותי או ביישני. במציאות, דומה שעלם התוקפני ירש את הסיגנון המשפחתי שכן ממש כהוריו הוא פושע סידרתי.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- הפושע חטא והזיק למדינה. קישור למאמר בשם- המשפחה שהסתבכה בערכאה. קישור למאמר בשם- הפושע והלקוייה מזיקים למדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן