המזימה להקמת ממלכת הלכה נחשפה

המזימה להקמת ממלכת הלכה נחשפה

לדיברי הקיצונים שאינם ציוניים או שוויוניים, ישראל תהפוך בעזרת השם מדמוקרטיה נאורה למדינת הלכה, שלא לומר רודנות חשוכה כדי לא להפחיד את הפרהסיה שרובה לא משתמט בישיבה.

ציטוט:

הרב הראשי לישראל יצחק יוסף קורא לחוקק את פסקת ההתגברות: “אין דבר כזה שבג”ץ קובע”.
הראשון לציון האשים את בג”ץ שמנע מינוי רבני שכונות וקרא לחוקק פסקת התגברות שתעקוף את פסיקותיו • “יעשו חוק שאין דבר כזה שבג”ץ קובע – פה זו מדינה אורתודוקסית, לא רפורמית”, אמר הרב יוסף • “לא הייתה ממשלה כזו עם 32 חברי כנסת דתיים. מעולם. אולי יש הזדמנות לתקן את חוק מיהו יהודי”

עד כאן ציטוט בעל משמעות שגם מעיד על חלומות, כוונות ושאיפות.

אומנם, הנבואה רק נתנה לנביאים מקראיים הזויים, יצירתיים ומרשימים, לחזאים שעוסקים בעננים ולשוטים, אבל כנראה שהניסיון לחסל את הדמוקרטיה כדי לזכות פושעים ולהמליך כוהנים יציף את הארץ בדגלים, שלא לדבר על השכנים שיחושו קצת מיואשים, מאויימים וזועמים.

המאבק על פני המדינה ונגד המזימה לשנות את חזונה וחוקיה לא יהייה קצר, קל או נעים, אבל נראה שרק האזרחיות והאזרחים עכשיו יכולות ויכולים להושיע את מדינת היהודים מקיצונים שאינם דמוקרטים או אפילו ציוניים.

סך הכל, חיות כבר הכשירה פה אחד את השרץ עם האישומים הפליליים לשמש בתפקידים ציבוריים, ולכן המלחמה על הדמוקרטיה כנראה תעשה על ידי האזרחיות האמיצות והאזרחים הנחושים.

מניסיון העבר סביר שיהיו המון מיצגים ודגלים בכל הכיכרות, בצמתים, בגשרים וגם סביב ארמונם המבוצר של העבריינים, והדברים ימשכו עד לסילוק הפושעים וביטול הכוונה לבטל חוקים שיהפכו את הפוליטיקאים למלכים.

מותר לאזרחיות ואזרחים בדמוקרטיה לדרוש שהיא תשאר דמוקרטיה, לעשות זאת בנחישות שאינה אלימה, בהתמדה ולא לחדול עד להצלחה, ללא קשר לחששו של הפושע מהרשעה וישיבה במתקן כליאה. סך הכל, המדינה הרבה יותר חשובה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- המזימה לביטול הדמוקרטיה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

4 thoughts on “המזימה להקמת ממלכת הלכה נחשפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן