הנאשם בפלילים הפך אותנו לפושעים

הנאשם בפלילים הפך אותנו לפושעים

בגלל מעלליו המזיקים והמסוכנים של הנאשם הפלילי ישראל כולה תסתבך באופן משפטי.

היה אפשר להכריז על מוכנות להסדרים במשך הרבה שנים, אבל הפושע העדיף לממן טרוריסטים רצחניים, לייבש מתונים ולצרף אליו כנופיית עבריינים מורדים, גזענים וסרבנים.

כתוצאה מהחטאים הרבים, באו לנו אסונות נוראיים ועימם גם סיבוכים מאוד קשים.

למעשה, יש אפשרות שנאבד תמיכה מידידים בהם אנו תלויים, והעולם כולו עשוי לראות בנו פושעים שלא רצוי לעשות עימם עסקים. במילים אחרות, במשמרת של העבריין הסידרתי בא לנו נזק לאומי נוראי.

ציטוט:

בלינקן מבטל את מדיניות קודמו ומודיע כי ההתנחלויות בגדה מנוגדות לחוק הבינלאומי.

בלינקן אמר במסיבת עיתונאים בארגנטינה כי ארה”ב סבורה שההתנחלויות אינן מועילות לשלום ורק מחלישות את ביטחון ישראל. מדובר בשינוי ביחס למדיניות שעליה הכריז שר החוץ הקודם מייק פומפאו ב-2019, שלפיה ההתנחלויות אינן מהוות בהכרח הפרה של החוק.

ציטוט:

החלטה 2334 היא החלטה של מועצת הביטחון של האו”ם, שאושרה במועצת הביטחון של האומות המאוחדות ב-23 בדצמבר 2016, קבעה שההתנחלויות הישראליות בשטחים שנכבשו בשנת 1967 בגדה המערבית ובמזרח ירושלים, המכונים על ידי מועצת הביטחון בשם “השטחים הפלסטיניים הכבושים”, אינן חוקיות.בהחלטה תמכו 14 מתוך 15 המדינות החברות במועצת הביטחון, תוך הימנעות של ארצות הברית, אשר נמנעה מלממש את זכות הווטו שלה במועצת הביטחון.

עד כאן ציטוט.

עד היום העולם לא לחץ על ישראל להגיע לפשרה לגבי מעמד הגדה, ואם זה קרה אז אמריקה עזרה לנו לבטל את רוע הגזירה. בגלל סירובה של הכנופייה לדון בפשרה הגישה עכשיו השתנתה, והיום נראה שהפושע הסידרתי סיבך באופן מישפטי את כל האומה.

הערה אחרונה: את האיור המשעשע למאמר זייפה בינה, שהיא בעצם רק מכונה נטולת דיעה. במציאות, הפושע מעדיף עניבה יפה, חליפה יקרה, וקלסתרו המאופר מראה סימני זיקנה.

קישור למאמר בוואלה. קישור לויקיפדיה. קישור למאמר בשם- פושע סרבני ועולם ציוני. קישור למאמר בשם-עזרה בינלאומית לדמוקרטיה הציונית. קישור למאמר- מלחמה תדחה הרשעה? קישור למאמר בשם- הפושע מסתבך עם אמריקה? קישור למאמר בשם-מהמרים בחיים של אחרים  קישור למאמר בשם- קדושת החיים ונאשם בפלילים. קישור למאמר בשם- מלחמה לא תביא רגיעה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן