הנאשם הפלילי גורם לסיכון ביטחוני

הנאשם הפלילי גורם לסיכון ביטחוני

חלילה, אין שום כוונה ליצור בהלה, אימה או חרדה קיומית עזה בקרב ציבור הישראלי, אבל אולי כדאי להסביר לאומה שכבר מספיק סבלה שבאופן די מיידי תהייה לנו בעייה מאוד רצינית במישור הביטחוני, המדיני והכלכלי.

נו טוב. אין מה לעשות. זהו כנראה הגורל הלאומי. חוץ מזה, ככה זה כשנאשם פלילי מתעניין יותר בביטול ההליך המישפטי כנגדו מאשר בגורל החזון הציוני.

הנה ציטוט שמבשר על בואה של פורעות שתאיים על חזון הציונות:

נתניהו לסמוטריץ’: הסמכויות במשרד הביטחון יועברו אליך בהקדם.

מקורות פוליטיים אמרו לוואלה! כי ראש הממשלה שוחח עם יו”ר הציונות הדתית בעקבות פינוי המטע בשילה, והבטיח לו כי הסמכויות במשרד הביטחון יועברו אליו ב”הקדם” בהתאם להסכם הקואליציוני.

ציטוט:

ארה”ב הזהירה את ישראל: “העברת הסמכויות ביו”ש לידי סמוטריץ’ – צעד של סיפוח

עד כאן ציטוט.

בקישור למעלה כתוב שהאמריקאים כבר הסבירו לכנופיה שהעברת סמכויות לקיצוני מזוקן, מסוכן וגזען תגרום לבעיות משפטיות ואחרות, ועכשיו לא נותר אלא לחכות בסבלנות רגועה לתוצאות המפחידות.

קצת חבל שהעבריין הסידרתי מסכן את קיומנו הלאומי לצורך אישי, אבל כנראה שזה רק בגלל שהנאשם החרדתי מאוד מפחד מהרשעה פלילית וישיבה במתקן כליאה ציבורי.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר במעריב. קישור למאמר בשם- סיבוך מדיני בגלל נאשם פלילי? קישור למאמר בשם- ניסיון השתלטות על מגילת העצמאות. קישור למאמר בשם: הצרפתים מזהירים ממהפכנים? קישור למאמר בשם- גם האמריקאים הם שמאלנים בוגדים? קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “הנאשם הפלילי גורם לסיכון ביטחוני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן