הנאשם הפלילי מתחזה לציוני?

הנאשם הפלילי מתחזה לציוני?

ללא כוונה רעה, יתכן שמוכנותה של סעודיה לדון בהסדרה התגלתה לגמרי באקראי לפני שנים אצלי בכיתה.
בעוונותי, לאחר הבחירות העברתי את הזמנה שלא נוצלה מבית המלוכה הלאה, ומאוד שמחתי לראות שהחלה הידברות שקטה. למעשה, המאמר שבקישור השני למטה מתאר את פרטי סיפור יוזמת השלום די בבירור.

ציטוט:

סעודיה היא חבל ההצלה של נתניהו מהקטסטרופה שהוא עצמו חולל.

רה”מ מקווה שביידן יסייע לו להשתיק את המחאה ואת האופוזיציה ■ כשהאלימות משתוללת בחסות בן גביר, הצעד המתבקש הוא חיזוק הרשויות הערביות. מה הפלא שהממשלה עושה ההיפך.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? התיאור הזה מעלה בי הירהור די נוגה לגבי מה שמזמן היה יכול להביא לשיפור.

לפעמים אני קצת מתפלא שלא מקשיבים לי על אף היותי פטפטן דעתני, שהרי בעיקר יש חזרה טרחנית על החזון הלאומי, והוא אפילו לא רעיון שלי. מצד שני, כנראה שגם אני לא הייתי מתפעל מדבריו של איזה זוטר שולי.

מגילת העצמאות שלנו לא מדברת על רודנות, התנשאות, סחטנות, עבריינות, אלימות או גזענות. חוץ מזה, כל מי שדוגל בשנאה, סרבנות, כוחנות ורישעות לא ממש מבין את עיקרה של היהדות.

המילים- “סור מרע, עשה טוב, בקש שלום ורדפהו” כנראה לא ממש מובנות למי שיוצא בכוונה כדי לפגוע, להצית מהומה אלימה ולבצע פשע בכוונת תחילה.

למרבה הפליאה, החשודים ברצח מקבלים גיבוי ותמיכה נילהבת מפושע סידרתי שהורשע בשל התנהלות טרוריסטית פסולה.

לא יהייה שום הסדר עם סעודיה בלי פתרון הבעייה הכאובה עם הרשות השכנה. הלאומנים, הגזענים והסרבנים שחברו לנאשם בפלילים יעדיפו ללכת לאופוזיציה או הבייתה במקום להסכים לפשרה, וזו מחשבה מעוררת שמחה.

ברצונה של השכינה עוד יבוא שלום לשכונה, אבל לא בטוח שזה יקרה במשמרת של הכנופייה עם כיתבי האשמה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- יוזמת השלום שלי. קישור למאמר בשם- פושעים רומסים את חזון המייסדים. קישור למאמר בשם- נזק לאומי לצורך אישי.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “הנאשם הפלילי מתחזה לציוני?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן