הנוכל מחבל במצבה של ישראל

הנוכל מחבל במצבה של ישראל

נשיא ארצות הברית הוא דמוקרט ציוני שמאוד עוזר לנו צבאית, מדינית וכלכלית. הוא תומך בנו בצורה תמידית, ומסייע רבות למדינה העברית בצורה מעשית.

ציטוט:

ביידן: התנהלות ממשלת נתניהו עלולה לגרום לישראל לאבד את תמיכת העולם.

בריאיון לרשת NBC ציין נשיא ארה”ב כי אם “הממשלה השמרנית באופן בלתי רגיל בישראל, עם בן גביר ואחרים” תמשיך בהתנהלותה, הדבר יפגע באינטרס הישראלי. שרת האוצר האמריקנית: מודאגת ממצב הכלכלה הישראלית, שלחתי מכתב לנתניהו.

עד כאן ציטוט.

למרבה הצער, על הנהגת המדינה השתלטה בעזרת הסתה לשנאה, שאינה דרכה של תורה, כנופייה עבריינית ששלום, שיוויון, נאמנות לחוק בציון והסדרה אינן חלק ממישנתה השגוייה.

הפצת חרדה וליבוי איבה, טינה ושנאה מייצגות תרגיל נכלולי בהנדסת תודעה שלפעמים אפילו עוזר למאמינים לשכוח את המיצוות מהתורה. הנה לדוגמה, מרוב הסתה רעילה אפשר לחשוב שרדיפת שלום זה מעשה בגידה שעימו סכנה. במציאות, יהודים מבקשים- “שים שלום” שלוש פעמים ביממה, וזה גם חלק מהכתוב במגילה.

התעלולים המרושעים הללו הם מאוד יעילים להבערת יצרים עזים, שהרי חרדה היא תופעה שמוכרת לכולן וכולם מלידה, ואם חוזרים עליה ומקימים מהומה אלימה ומפחידה הדבר מאחד ומלכד את הקהילה שחשה איום לקיומה.

טוב מאוד שנשיא אמריקה מכיר את חזון המדינה, מבין שראש הכנופייה הוא פושע שמורד בחובתו לשמור אמונים לחוקיה, ולא חושש להסביר לעולם את דעתו לגבי הבעייה.

בעזרת השם, הישראליות והישראלים יבינו שארצות הברית מנסה לעזור לישראל לחזור לפסים.

סביר שחברי הכנופייה יזעקו שלכאורה יש התערבות פסולה בעינייני מדינה ידידה, אפילו שאין כאן מערכת בחירות פעילה כרגע. מצד שני, אחרי הדברים שהשמיע הפושע, חבריו ובני משפחה חסרי בושה קשה לומר שלא הושמעה דיעה לגבי מה שקורה באמריקה, ושם המירוץ לנשיאות כבר באמצע.

משום מה, חברי הכנופייה תומכים בגלוי בפושע אמריקאי עם כרבולת נאה שלכאורה יורשע בעוון המרדה ובגידה, ותוקפים את מי שעוזר למדינה מאז ימי דיין וגולדה. מה לעשות שיש לכאלה דברים פסולים תוצאה שאינה ממש נעימה?

כשמעצבנים ומרגיזים חברים טובים יש לדברים המזיקים והשגויים תוצאות, ובאים עונשים. ככה זה בחיים.

הערה אחרונה: את התמונה המזוייפת שלחה למערכת כתבתנו בינה, שהיא רק מכונה חסרת דיעה. לפיכך, אסור להאמין לאיוריה, שכן הם בעצם הזייה. במציאות, כנראה שהפושע לא ילבש כותונת פסים חמימה בחדרים מהודרים בעבור המצלמה אלא אולי יעטה מדים כתומים לאחר ההרשעה ויסתגר במתקן כליאה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- פושע סרבני ועולם ציוני. למאמר בשם-עזרה בינלאומית לדמוקרטיה הציונית. קישור למאמר- מלחמה תדחה הרשעה? קישור למאמר בשם- הפושע מסתבך עם אמריקה? קישור למאמר בשם-מהמרים בחיים של אחרים  קישור למאמר בשם- קדושת החיים ונאשם בפלילים. קישור למאמר בשם- מלחמה לא תביא רגיעה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן