הפללה עצמית זו פעולה הגיונית?

הפללה עצמית זו פעולה הגיונית?

לאומן תוקפני, פראי, גזעני וצעקני הורשע הרבה פעמים בסיוע לאירגון טרוריסטי.

למרבה הצער, הסיבוך המישפטי וגזר הדין הפלילי לא הועילו לתקן את דרכו הנלוזה של העבריין הסידרתי. למעשה, מאז הראשון הוגשו כנגדו למעלה מחמישים אישומים והוא נמצא אשם שמונה פעמים.

ללא קשר לעברו הבעייתי של הגזען השמנמן, פושע נכלולי הביא את העבריין הלוחמני לממשלה לצורך אנוכי, שכן הוא מקווה להמנע מישיבה במתקן כליאה ציבורי.

כנראה במאמץ להסית את תשומת הלב מהאישומים הפליליים וניגוד העיניינים, בן גביר לא מטפל בפשע המשתולל ובמקום זאת הוא מתרוצץ בארץ במטרה להסית לשינאה ולהבעיר עימותים, כאילו שזה יעזור למשרתה של המורשעת עם הליקויים.

רק בעייה קטנה יש עם המזימה לעורר מהומה אלימה ומזיקה בכוונת תחילה למען הפושע, והיא שהפעולה אינה חוקית, ולכן תסבך לא רק אותו אלא גם את הצבא וכל המדינה.

ציטוט:

השר בן גביר באביתר: “רוצו אל הגבעות, תתיישבו. אני נותן לכם גיבוי”
השר לביטחון לאומי ביקר במאחז יחד עם ראש מועצת שומרון כדי להביע תמיכה במתיישבים שעלו אליו לאחר הפיגוע הקשה בעלי.

ציטוט:

החלטה 2334, שאושרה במועצת הביטחון של האומות המאוחדות ב-23 בדצמבר 2016, קבעה שההתנחלויות הישראליות בשטחים שנכבשו בשנת 1967 בגדה המערבית ובמזרח ירושלים, המכונים על ידי מועצת הביטחון בשם “השטחים הפלסטיניים הכבושים“, אינן חוקיות.

בהחלטה תמכו 14 מתוך 15 המדינות החברות במועצת הביטחון, תוך הימנעות של ארצות הברית, אשר נמנעה מלממש את זכות הווטו שלה במועצת הביטחון.

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, שר בממשלה העבריינית מעודד ותומך בהתנחלות שאינה חוקית, ועוד עושה זאת בפרהסייה, מרצונו ומהמקפצה.

נו, טוב. כשיוגשו כיתבי האשמה לתובעים כנראה יהייה מאוד קל להראות בבית הדין מי אמר מה, מי נתן את ההוראה הפסולה ומי לא מנע אותה.

הפללה עצמית זו פעולה נבונה והגיונית? נו, טוב. כנראה שככה זה כשאין מספיק שליטה עצמית על גישה מרדנית ועבריינית.

קישור למאמר ב- N12. קישור להחלטה 2334 בויקיפדיה. קישור למאמר בשם- הפושעים רוצים שכולנו נהייה עבריינים? קישור למאמר בשם- פושע סידרתי רומס את החזון הלאומי. קישור למאמר בשם- בן תם ובן מבעיר.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “הפללה עצמית זו פעולה הגיונית?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן