חוטאים, פושעים, נהנים ונופלים

חוטאים, פושעים, נהנים ונופלים

למרבה הבושה, במקום להיות אור לגויים כבר הרבה חודשים אנו נאבקים בעבריינים נכלוליים בעזרת דגלים לאומיים, ומנסים לעצור נאשם בפלילים שמנסה לרמוס את חזון המייסדים במאמץ לחמוק מהרשעה וישיבה מאחורי סורגים.

בארצות הברית ההליכים המשפטיים כבר יותר מתקדמים, אבל מאוד דומים.

ציטוט:

ארגון פשיעה, בראשות טראמפ: הנשיא לשעבר ומקורביו יישפטו כמו מאפיונרים.

כתב האישום שהוגש נגד טראמפ ויועציו בג’ורג’יה מתבסס על חוק RICO, שבאמצעותו רדפו הרשויות בארה”ב אחרי בכירי המאפיה. הוא לא דורש להוכיח שהנשיא לשעבר עבר ישירות על החוק כשניסה להשפיע על תוצאות הבחירות, אלא שתיאם זאת עם גורמים אחרים.

עד כאן ציטוט.

בעזרת השם השוכן במרומים ובסיוע החוקים חוטאים סידרתיים בסוף נחשפים, נתפסים ונענשים.

מה שקורה עכשיו לנוכל יפה הבלורית באמריקה יכול לשמש כקדימון להצגה שתתקיים בארץ הבחירה. כנופיית הפשע מוזמנת כבר עתה לחוש חרדה קיומית עמוקה, בהלה עזה ואפילו חרטה קלה, אבל הכל ברצונה של השכינה וחוקי המדינה. בסוף החגיגה צריך לשלם עליה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם: חזון לאומי, נאשם פלילי וסיכון קיומי. קישור למאמר בשם- מצפצפים על שבועת האמונים? קישור למאמר בשם- פושעים רומסים את חזון המייסדים. קישור למאמר בשם- נזק לאומי לצורך אישי. קישור למאמר בשם- הפושע מסכן את ביטחון המדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “חוטאים, פושעים, נהנים ונופלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן