חיסול ממוקד זה מנהג נחמד

חיסול ממוקד זה מנהג נחמד

יודעי דבר מספרים שמלאכתם של צדיקים נעשית על ידי אחרים. מצד שני, אותם חכמים גם טוענים שהכל בידי שמיים, כך שהדברים בעצם קצת מבלבלים, שלא לומר מיסתוריים או סתם תמוהים.

לא את הכל אנו מבינים, אבל זה קצת מרגיע לחשוב שיש תוכנית אלוקית ושאנו ילדיו הנבחרים. כמובן, הטכניקה הזו עובדת כל עוד מאמינים ולא מפקפקים.

כידוע ליודעות וליודעים, עיקרה של תורה זה לכבד ולא לפגוע באחרים, אבל כנראה שהדבר לא ידוע לשחקניות ולשחקנים במערכונים פוליטיים. משום מה, אצלם ואצלן כל האמצעים, כולל הפסולים, הפוגעניים והמזיקים, כנראה נחשבים לכשרים, ללא קשר למומלץ בכתובים.

ציטוט:

בליכוד החליטו: ללכת בכל הכוח נגד שקד.

בלשכת נתניהו קיבלו את ההחלטה על פי סקרים שערכה המפלגה • המטרה ברורה: “שלא יישאר אצל שקד מצביע ימני אחד”

שקד טענה בימים האחרונים: “אם נתניהו מפיל אותי – הוא נופל יחד איתי”

עד כאן ציטוט מעורר עליצות.

מה אפשר לומר? זה יהייה ממש נהדר לשבת ברגיעה ונחת ולא לעשות דבר בזמן שהקיצונים והקיצוניות עושים מהומות ועוסקים בקרב הכפשות מר ואכזר.

אין אפילו צורך להפריע לריב בין כוחות הימין, שהרי הכל במילא יסתיים בבית דין.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- עם הבחירה שוב יטיל מעטפה. קישור למאמר בשם- סכנה לדמוקרטיה. קישור למאמר בשם- עבריינים עליך שמשון. קישור למאמר בשם- מגילת העצמאות או סרבנות ועבריינות?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן