כשלא מוותרים לפעמים מצליחים

כשלא מוותרים לפעמים מצליחים

כבר די הרבה זמן עולים ברשת בהתמדה די חפרנית הסברים סבלניים וקצת טרחניים שטוענים שהנאשם הכזבן הוא נוכל ועבריין, ושהוא מזיק לחזון המייסדים.

בשנים הראשונות התגובות לאמירות עם הדוגמאות היו קצת ספקניות או לעגניות, שלא לומר לא מנומסות, אבל דומה שהיום כבר קצת יותר ברור שהחשוד בשלל תיקים פליליים לכאורה ביצע עבירות מאוד חמורות.

נחמד להביט בתמיהה מלאת פליאה בנבואות נושנות ולהבין שאם לא מוותרים, מתאמצים ולא מפסיקים אז לפעמים כן מצליחים.

מצד שני, המאבק להושיע את הדמוקרטיה הציונית לא יסתיים עד שהנאשם לא יורד אחר כבוד מהבמה הציבורית, כך שהמלאכה טרם הסתיימה, והיא קצת מתישה

מאז שהחל המאמץ להזהיר את העם מפני הנאשם כבר זרמו כל מיני דברים מהירקון אל הים. אומנם, הכנופיה הודחה מהשררה והיא גם מסובכת עד צוואר בשלל כיתבי אשמה שבעזרת השם ידונו ללא דחייה או השהייה בערכאה, אבל משום מה החשוד המרכזי עדיין מהלך חופשי, ואפילו מקבל אבטחה על חשבון המדינה.

בעברית קלה, הייתה התקדמות מופלאה במאמץ להשגת המטרה ולהשיב את האומה לחזונה, אבל החשוד כפושע עוד לא נעצר עד תום ההליכים, שזה דבר המעורר תמיהה, שכן הנאשם בפלילים פוגע בהליכים, גורס מסמכים ופוגש עדים, שזו בעייה.

קישור למאמר בשם- ביבי מודיע לעולם: אני שקרן. קישור למאמר בשם- זה לא יגמר עד שהעבריין יעצר. קישור למאמ בשם- חשד לבגידה מצדיק חקירה? קישור למאמר בשם- ביעור שחיתויות וחקירות מעמיקות. קישור למאמר נושן בקפה דמרקר, שלמרבה הצער נסגר, בשם- בקרוב נעבור ממתנות לצוללות. קישור למאמר בשם- מי מונע ועדת חקירה? למה?. קישור למאמר בשם- למה יש חשודים ואין חוקרים? קישור למאמר בשם- דרושה ועדת חקירה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “כשלא מוותרים לפעמים מצליחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן