למה עבריינים מפחדים משופטים?

למה עבריינים מפחדים משופטים?

מעניין למה נאשמים בפלילים, חשודים ועבריינים סדרתיים לא מעוניינים שתהייה במליאה ועדה שמרסנת דברים גסים, אלימים, תוקפניים, מזיקים, מאיימים או לא ראויים. אם הכל לכאורה תקין וכשר לחלוטין אז ממה הם בעצם כל כך מפחדות ומפחדים?

ציטוט:

אתיקה להמונים: למה בליכוד מסרבים להקמת הוועדה?

את השבועות האחרונים בכנסת מלווה ויכוח שבמבט ראשון נראה משמים – על הקמת ועדת האתיקה שאליה אמורות להיות מופנות תלונות כלפי הח”כים. בליכוד מסבירים את סירובם להקים אותה בחוסר אמון כלפי הקואליציה – אבל למה בדיוק הם מתכוונים?

עד כאן ציטוט מעורר סקרנות וחשד קל לנכלוליות ועבריינות.

מה, החברות הצרחניות והחברים הנכלוליים בליכוד לא אוהבים חוקים, אתיקה ונימוסים?

בלי גבולות ברורים, בלמים ומעצורים איך הצופות והצופים יהנו להאזין לדיונים תרבותיים ומעניינים?

למה חסרי גבולות צעקניים, פראיים, יצריים ומסוכנים לא רוצים להיות מרוסנים? זה כיף לצווח ולנבוח למיקרופונים ולנסות להלבין פנים ברבים כאילו אין אלוהים?

כידוע ליודעות וליודעים הגברות הגיבורות והגברים הגיבורים כובשים את יצרם, אבל משום מה באופוזיציה זועקים, צורחים, מפריעים ומחבלים בעבודה הציבורית למען התושבות והתושבים, כאילו שלנצח הם יהיו חסינות וחסינים.

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- שבועת האמונים כוללת מקלות בגלגלים? קישור למאמר בשם- מי עבד צייתני של נאשם פלילי? קישור למאמר בשם- הכנופיה חוסנה נגד שנאה? קישור למאמר בשם- עבריינים ידרסו מוסדות דמוקרטים? קישור למאמר בשם- עם שלם הזדעזע מדברי אמסלם. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן לטהר את המשכן.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן