לעבריין כבר אין הרבה זמן

לעבריין כבר אין הרבה זמן

מוכרי רהיטים רהוטים מסוגלים לשקר בהצלחה רבה להמון אנשים לצרכים אנוכיים במשך הרבה שנים. מצד שני, בסוף, כולם מתפקחים ונעשים מאוכזבים, פגועים, כעוסים וזועמים.

אולי כלל לא היה צורך לצלצל בכל הפעמונים במשך חודשים ושנים כדי להזהיר את הישראליות והישראלים מפני נוכלים מסוכנים, שכן עבריינים סידרתיים לא מצליחים לשלוט ביצרים, לא מפסיקים לגרום נזקים, ובחלוף זמן הם מסתבכים בכוחות עצמם עד צוואר בפלילים ונחשפים.

ציטוט:

בחדרי חדרים כבר מדברים על השאלה הנפיצה מכולן. ולנתניהו כדאי להקשיב היטב.

מכונת הרעל מנסה להטיל את הכישלון על ראשי זרועות הביטחון, אבל אקדח מעשן מבהיל אחד מצביע בבירור על אחריות ראש הממשלה. בד בבד, התקציב המתוקן ל-2023 הוא כמעט פשע מלחמה. הבעיה, כפי שאומר בכיר במערכת הביטחון, היא שנתניהו לכוד בידי שני שרים, וכמוהו כל המדינה.

עד כאן ציטוט.

למרבה הצער, לא רק שהפושע מנוהל על ידי יורש היצר הפרוע והמורשעת לקוייה שאוהבת שמפניה אבל אינה תמיד רגועה, הוא גם נתון לסחיטה שאינה כשרה משותפיו לכנופייה, בגלל חששו המוצדק מהרשעה בערכאה.

התוצאה של המצב הנורא קצת מבהילה וגם מהווה סטייה מסוכנת מחזון המדינה. במקום ביטחון, שיוויון והסדרה רגועה יש ניסיון לבגוד בחזון לציון.

הכנופייה העבריינית זוממת לסרב לפשרה הגיונית, ללבות מלחמה הרסנית ולהחליף את הדמוקרטיה הציונית ברודנות גזענית שפוטרת פושעים מאחריות פלילית.

האומה העברית כבר מספיק סבלה, ומסיבה זו תנוטרל סכנה ותוחלף ההנהלה העבריינית. מגילת העצמאות מפרטת את חזון המדינה, והוא לא כולל סרבנות, גזענות, רודנות, כוחנות או שאיפה למלחמה מתמידה.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- הפושע והלקוייה מזיקים למדינה. קישור למאמר בשם- יורש היצר לא עוזר. קישור למאמר בשם- האומה כבר מספיק סבלה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן