מי יציל את הציבור הערבי?

מי יציל את הציבור הערבי?

לא כל הציבור הערבי ישראלי כנראה רוצה להציל את המחנה הדמוקרטי, שוחר השוויון והשלום האזורי מנזקם של גזענים לאומניים, סרבניים, עברייניים וקיצוניים שמובלים על ידי נאשם בפלילים.

מי יודע? אולי חברת המפלגה הדמוקרטית שמצוטטת למטה מעדיפה שבמדינה לא יהייה שוויון, שהרי הימין בעיקר מעוניין בהנצחת מעגל המדון מתוך אמונה ששנאה ובגידה בחזון עוזרים לו לתפוס את השלטון.

ציטוט:

רינאוי זועבי: “אני לא לוקחת את התפקיד של להציל את השמאל מביבי”

עד כאן ציטוט.

עכשיו נשאלת השאלה- מי יציל את הציבור הערבי הדמוקרטי בישראל אם זועבי נותנת את השילטון לנאשם פלילי, לאומני וגזעני מרצונה החופשי?

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- ישראלים ערבים כמהים לאהבת גזענים? קישור למאמר בשם- הציונות הדתית אינה באמת דמוקרטית.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן