מסיתים, חוטאים, נחשפים ונופלים

מסיתים, חוטאים, נחשפים ונופלים

ממש מדהים! מסתבר שעבריינים נכלוליים וגזעניים לא בחלו באמצעים, הלבינו פנים ברבים לצרכים אנוכיים והפיצו שנאה לאחרים, שזה ההפך הגמור מהמצווה עלינו בכתובים.

חבל שעבריינים סדרתיים לא מכבדים חוקים ומתנהגים כאילו שאין להם אלוהים פרט למורשעת המפחידה עם הליקויים, ואולי גם תאווה לפסלים מוזהבים שמעידה על חמדנות, כזבנות והרגלים מגונים נוספים.

יודעי דבר מספרים שהגיבורים הם אלה שכובשים ומשתלטים על יצרים. למרבה הצער, נראה שלא כל הנאשמים בפלילים הצליחו ללחום בהצלחה בדחפים שאינם חוקיים.

ציטוט:

חפץ מעיד על סרטון “הערבים נוהרים” בביהמ”ש: “נתניהו היה עצבני, ישועה היה מגויס”.

עד המדינה בתיקי האלפים מוסר את עדותו השלישית. הוא סיפר על סדר העדיפויות של נתניהו בעניין התכנים שהועברו לאנשי וואלה!, ומי היה אחראי להגות אותם. “זה רעיון שבנימין נתניהו אישר או הגה אותו, בוודאי שהוא היה הסמכות להעביר את זה לאלוביץ'”,

עד כאן ציטוט.

אומנם היועץ המשפטי פעם הצהיר שהוא לכאורה יחשוף ללא השהייה מייד לאחר הבחירות את הפרטים המביכים של האישומים, אבל משום מה כבר עברו המון סבבים מיותרים ויקרים ורק עכשיו מתגלים הפרטים, והם די מזעזעים.

אין פלא שהיועץ הנאמן לנאשם הפלילי שגם חשוד בבגידה בביטחון התושבות והתושבים בעבור המון מזומנים לא רצה שיוודעו לציבור המזועזע הפרטים, אלה שעכשיו סוף סוף מתגלים בפני שופטות ושופטים.

העבריין רצה סיקור חיובי? יכול להיות שהיה כדאי לו לעשות משהו חיובי ולא פלילי או נכלולי.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- עצמאות, אמינות, צייתנות ועבריינות. קישור למאמר בשם- הכבשה הצחורה בעצם שחורה? קישור למאמר בשם- נאמנות לעבריינות ושחיתות. קישור לפוסט בשם- הגיע הזמן לטהר את המשכן.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “מסיתים, חוטאים, נחשפים ונופלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן