מעבדות לחירות, מרפיסות לנחישות

מעבדות לחירות, מרפיסות לנחישות

כמה טוב לראות שכוחות הביטחון פועלים נכון ושומרים בלילה וביום על שלומה של ציון.

כל הכבוד ללוחמים ולמפקדים! המצב נראה הרבה יותר בטוח מאשר בזמן שילטון כנופיית הנוכלים, כשראינו שדות נשרפים משך שנים וגשם של טילים.

ציטוט:

לוחמי יחידת המסתערבים של מג”ב תפסו היום (שבת) “על חם” חשוד בגניבת ציוד צבאי ותחמושת משטחי האימון של בסיס צאלים, במסגרת מארב שערכו הכוחות בשטחי האימון של הבסיס. בסרטון נראים הלוחמים מזנקים עליו ומפילים אותו לריצפה.

החשוד, תושב שגב שלום, הגיע לבסיס וסרק את המבנים, הלוחמים תפסו אותו במארב.

עד כאן ציטוט שמראה שלשם שינוי עכשיו בממשלה הרעננה עובדים ביעילות ונחישות, שהיא בעקרון גישה עדיפה על שחיתות, בטלנות, הפקרות ורפיסות.

השר הממונה על הביטחון וזה שממונה על המשטרה ראויים להרבה הערכה, הוקרה ותודה על מלאכתם היעילה. בקצב הזה, עוד נגיע לרגיעה ושלווה. מה יעשו המסכנים שמתפרנסים מהפצת חרדה ושנאה? נו טוב. דיה לצרה בשעתה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- שרי ביטחון שומרים על ציון. קישור למאמר בשם- ציונים מופלאים, יעילים ואחראיים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “מעבדות לחירות, מרפיסות לנחישות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן