מתריעים, מזהירים ומצטערים

מתריעים, מזהירים ומצטערים

זה לא ממש קל כל הזמן לדבר לקהל בקול מבוהל ולנסות להסביר שעבריין סידרתי, שהוא גם נאשם פלילי שחשוד בבגידה בביטחון הלאומי ובאחריות לאסון נוראי, גורם נזק משמעותי לחזון הציוני.

אחרי הרבה שנים של מאמצים מילוליים טרחניים ודעתניים, דומה שהמדינה כבר מבינה למה היה ניסיון נואש לצלצל בפעמוני האזעקה.

מצד שני ולמרבה המבוכה, כלל לא בטוח ששלל ההסברים הנרגשים היו הסיבה לשינוי שחל בדעתה של הפרהסיה. למעשה, הפושע הפלילי השכיל לחשוף את טיבעו הבוגדני, החמדני, השתלטני, האנוכי והעברייני באופן עצמוני.

נו, טוב. אז מאמצים מילוליים, התרעות, אזהרות והסברים אולי לא ממש הביאו שינויים, אבל בימים הבאים הציבור כנראה יבין מדוע עלו יותר מידי מאמרים מודאגים.
ציטוט:

תשובות המדינה לבג”ץ על ההתנחלויות – באישור סמוטריץ’ | ההסכם המלא.
יו”ר מפלגת הציונות הדתית, שיכהן תחילה כשר האוצר ובהמשך כשר הפנים, יקבל כפי שפורסם גם תפקיד של שר במשרד הביטחון – ותחתיו תוקם מנהלת חדשה ועצמאית, עם יועצים משפטיים משלה. בנוסף הוא יקבל את סמכויות שר הביטחון הנוגעות למינוי מתאם פעולות הממשלה בשטחים וראש המינהל האזרחי.

עד כאן ציטוט.

הייתה לנו שנה יחסית שקטה, אבל הכנופייה כל הזמן תקעה מקלות בגלגלי הדמוקרטיה בכוונה להפילה, ועכשיו היא מאיימת לשנות את חוקיה, דרכה וחזונה של המדינה כדי למלט פושע מהרשעה. בקרוב יתכן שתבוא עלינו סערה אלימה, כואבת ועצובה, והציבור כנראה יבין שנעשתה שגיאה נוראה.

מה אפשר לומר? לפעמים המפקפקים מאמינים למתריעים מודאגים רק אחרי שהם סובלים ומתחרטים. צריך להיות סבלניים. באים לנו ימים קשים, אבל בדרך כלל בסוף מנצחים החוקים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- חוקים ממלכתיים יעצרו את הפושעים. קישור למאמר בשם- פושעים סידרתיים דורסים חוקים? קישור למאמר בשם- מטריד, מדאיג או מפחיד? קישור למאמר בשם- הסתה לדמוקרטיה זו בעייה?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן