נאשם פלילי מסבך ומסכן אותי

נאשם פלילי מסבך ומסכן אותי

לפחות פעמיים בשנים האחרונות עלתה לציבור אזהרה לגבי הפושע המסוכן ששולט בירושלים. מה לעשות שהציבור לא תמיד מייד מאמין לנביאים חילוניים, זוטרים ואלמוניים.

אומנם, זה לקח קצת זמן עד שהמסר הובן, אבל נראה שהיום כבר די ברור לכולם בעולם שבמשמרת של הכזבן הסידרתי החלו לעלות כאן תימרות עשן, ושנכנסנו לסיבוך לא קטן, שלא לומר מאוד מסוכן.

למעשה, העבריין הנכלולי מסובן עד צוואר באופן משפטי וגם אחראי לאסון לאומי. יש חשש שקיימת אפשרות מאוד סבירה שהוא לא יפעל לטובת החזון הציוני אלא כדי למלט עצמו מהרשעה וישיבה במתקן כליאה ציבורי, וזה בעייתי במישור הלאומי

ציטוט:

צו המעצר שנתניהו עלול לקבל בהאג מצדיק נבצרות לא פחות מאשפוז ממושך.

עד כאן ציטוט, אבל בעוד שיש שלל הוכחות לעבריינות עדיין לא נעשתה בדיקה יסודית לגבי שיפוט המציאות, שיקול דעת או שפיות. אולמרט פעם ניסה לבקש שתבדק הסוגייה, אבל המשפחה הלקוייה התפתלה, סירבה והתחמקה מבדיקה.

למרבה הצער, בלי מסמך רפואי רשמי אין אפשרות לאשפז את הפושע החרדתי במתקן בריאותי כדי להציל את החזון הציוני.

מצד שני, אולי הפרת שבועת האמונים, מימון טרוריסטים רצחניים וסרבנות להסדרים מצילי חיים מצדיקה שימוש בחוקים קיימים.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן להרגיע את העבריין. קישור למאמר בשם- סיכון לאומי דורש טיפול מיידי. קישור למאמר בשם- כסף במיזוודה זו בעייה. קישור למאמר בשם- כיתבי אשמה ופשעי מלחמה. קישור למאמר בשם- הכסף בא מקטאר והסוף הפך מר. קישור למאמר בשם- הפושע והלקוייה מזיקים למדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “נאשם פלילי מסבך ומסכן אותי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן