עבריינות ומסוכנות

עבריינות ומסוכנות

אפשר לעצור נאשם בפלילים עד תום ההליכים המשפטיים במידה והוא מהווה סכנה לאחרים. לדוגמא, אם הוא מאיים וסוחט עדות ועדים או חלילה שולח טרוריסטים מורשעים לנפנף בנשק בפני צלמים ולזעוק שיש לירות במפגינים.

עבריינים סידרתיים שממשיכים לגרום לנקים וסיכונים גם אחרי שהם הופכים מחשודים כזבניים ונכלוליים לנאשמים בפלילים לא ממש מכבדים חוקים. למעשה, בדיוק בגלל זה יש נגדם שלל אישומים ועוד שתי ועדות שחוקרות חשדות מאוד חמורים.

לא לגמרי ברור למה עדיין אין הכרזה על מסוכנות, שכן החשוד בבגידה שגם נאשם בשחיתות שולח פושעים להבעיר אלימות.

מדוע צריך לחכות עד שחיות שוב תגלה סלחנות מדהימה כלפי עבריינות ושחיתות בשבוע הבא? אולי כדאי להכריז שהנאשם הפלילי מהווה סיכון ציבורי ולהושיבו במעצר באופן מיידי עד לתום ההליך המשפטי.

ציטוט:

בשביל בן גביר וסמוטריץ’ מערכת הביטחון אינה פרה קדושה. אם כבר – היא אויב.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר על הדבר המוזר? נראה שהנאשם הפלילי מוכן לסכן את הביטחון הלאומי וקיומנו הדמוקרטי רק כדי לברוח מסופו המשפטי. למה לאפשר לפושע המזיק להתהלך חופשי?

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- פתיל קצר, נפץ ובג”צ. קישור למאמר בשם- בגידה בחזון המדינה? קישור למאמר בשם- הנאשם הפלילי מהווה סיכון ממשי. קישור למאמר בשם- .מגילת ההתגברות. קישור למאמר בשם- חיות, אחריות, עבריינות ושחיתות. קישור למאמר בשם- פושעים סידרתיים דורסים חוקים? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

מערכת העיתון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן