עבריינים לא אוהבים חוקים?

עבריינים לא אוהבים חוקים?

כנראה כדי שחלילה לא יהיה לנו משעמם, המציאות, בעזרת השם, לפעמים עולה על כל דימיון, וזה במיוחד נכון כשמביטים במעללי השילטון בציון אשר במזרח התיכון.

הנה ההתרחשות האחרונה, והיא מעוררת פליאה, השתאות ותמיהה., שלא לומר חלחלה או זעזוע.

ציטוט:

הממשלה שוקלת: פסילת הנשיאה חיות מלדון בעילת הסבירות.

הנימוק של הממשלה למהלך המסתמן נגד נשיאת העליון הוא חוות דעת חריפה שהגישה חיות נגד החוק, בה טענה כי מדובר בשינוי מסוכן.

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, הכנופייה עם שלל כיתבי האשמה מנסה לספר שלבית המשפט הגבוה במדינה לכאורה אין סמכות לדון בהפרת חוק ושחיתות, שכן הנשיאה דיברה בעבר נגד עבריינות? זו אמירה שנאמרה ברצינות?

לפושעים יש זכות לקבוע מי יהיו השופטים? העבריינים רשאים לרמוס מוסדות דמוקרטיים ולדרוס חוקים?

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- מצפצפים על שבועת האמונים? קישור למאמר בשם- פושעים רומסים את חזון המייסדים. קישור למאמר בשם- נזק לאומי לצורך אישי. קישור למאמר בשם- הפושע מסכן את ביטחון המדינה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “עבריינים לא אוהבים חוקים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן