עוד לא אבדה תקוותנו

עוד לא אבדה תקוותנו

לפי כל הסימנים כנראה שהחוק יביס את כנופיית הפשע, והמדינה תשוב לחזונה. הסתה מתמידה לשנאה לא הצליחה לשנות את הכתוב במגילה, האומה הוסטה מדרכה אבל נראה שבקרוב נעלה בחזרה למסילה.

ציטוט:

המועמד למפכ”לות נגד בן גביר: “כפופים לפסיקה ולדין. מי שרומז על דרך אחרת פוגע בנו”
ניצב יורם סופר, שסירב בשבוע שעבר לענות אם יציית לבג”ץ או לשר במקרה של סתירה, יצא נגד בן גביר: “רק בשמירה מלאה על החוק, הדין והפסיקה נמשיך להוביל את המשטרה”. לדבריו, כל דרך פעולה אחרת “פוגעת בלגיטימציה” של הארגון.

ציטוט:

בג”ץ דחה את בקשת הממשלה לדחיית הדיון על ביטול עילת הסבירות.
בית המשפט העליון קבע כי הדיון בעתירות נגד התיקון לחוק יסוד: השפיטה יתקיים ב-12 בספטמבר, כמתוכנן.

עד כאן ציטוט שבוודאי מעורר קצת תקווה במי שמאמין בציונות ולא ברודנות או עבריינות.

בעברית קלה, במשך שנים פושע סידרתי הסיט את האומה מנתיבה, עודד איבה, ליבה טינה הפיץ חרדה ולא פעל להגשים את חזונה של הדמוקרטיה אלא אולי את רצונה של מורשעת לקוייה.

בעזרת השם החגיגה הפרועה בקרוב מאוד תגיע לסיומה וליהודים תבוא אורה ושמחה.

בתורה כתוב- סור מרע, עשה טוב, בקש שלום ורדפהו, והפושע הסידרתי כשל בכל אלה אז יש צורך להחליפהו.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- הפושע מאשים את צבא ההגנה? קישור למאמר בשם- הגיע הזמן להחליף את העבריין.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “עוד לא אבדה תקוותנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן