פושעים רוצים לשלוט בשופטים?

פושעים רוצים לשלוט בשופטים?

המזימה להביא את בן גביר כדי שיבעיר את השטח ויארגן לנאשם בפלילים חילוץ מזהיר מאבו כביר עלולה לגרום למדינה, למוסדותיה הדמוקרטיים ולחזונה להסדר עם השכנים נזק אדיר.

למעשה, אפילו חברי הכנופייה שחטאה, נחשפה בקלקלתה, הואשמה והודחה מבינים שיש בעייה וסכנה.

ציטוט:

ביקורת בליכוד על בן גביר? נתניהו תיאם עם בן גביר את כוונתו לדרוש את תיק ביטחון הפנים.
רגעים לפני פתיחת הקלפיות יו”ר עוצמה יהודית מספק אמירות שמעוררות סערה – ובליכוד חוששים מפני בריחת מצביעים מהגוש • “הוא שיכור מכוח – השתגע”, אמר בכיר בליכוד על פי דיווח בגל”צ • למרות הביקורת הפנימית – נתניהו נפגש עם בן גביר, עודכן מראש על כוונתו לדרוש את תיק הבט”פ והסכים שמדובר במהלך שיכול להביא עוד קולות.

ציטוט:

בן גביר: אדרוש חוק צרפתי רטרואקטיבי.
ח”כ איתמר בן גביר אמר בחוג בית סגור בהקלטה שיסייע בחקיקה נגד משפטו של בנימין נתניהו.

עד כאן ציטוט שמתאר עבריינות, נכלוליות והתפקחות.

מה אפשר לומר? כנראה שגם בליכוד כבר הבינו שזמנו של העבריין נגמר, שהרי הנאשם הפלילי יסיים במאסר.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בערוץ 7 קישור למאמר בשם- .מי יושיע את נתניהו ממעשיהו? קישור למאמר בשם- בן גביר והחילוץ מאבו כביר.. קישור למאמר בשם- מדינת ישראל נגד בנימין נתניהו. קישור לבן גביר מאיים על רבין. קישור למאמר בשם- הטרור הלאומני הוא סיכון לאומי. קישור למאמר בשם- .הסתה, שנאה ופגיעה הן עיקרה? קישור למאמר בשם- מתאמים, שולפים אקדחים ומבעירים. קישור למאמר בשם- סכנה לדמוקרטיה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

5 thoughts on “פושעים רוצים לשלוט בשופטים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן