פושע סידרתי עם משפחה לקוייה

פושע סידרתי עם משפחה לקוייה

הנאשם בשלל תיקים פלילים ביצע הפרה בוטה וגסה של הסדר ניגוד העיניניים, זה שאוסר עליו לעסוק בסיבוכיו המשפטיים המרובים. בנוסף, העבריין הסידרתי גם הגדיל עשות, ופירסם את הפשע בצורה מתריסה וחצופה ברבים.

ציטוט:

היועמ”שית לנתניהו: הפרת את פסיקת בג”ץ, הצהרתך אמש אינה חוקית.

גלי בהרב-מיארה הבהירה לרה”מ כי הצהרתו, שלפיה יעסוק בחקיקת ההפיכה המשטרית, מנוגדת להסכם ניגוד העניינים שעליו חתם ושאושרר בבג”ץ. היא הדגישה כי התיקון לחוק הנבצרות לא פוטר אותו מההסכם.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? כבר פורסם אתמול שהעבריין מבין את הטעות שבדבר, ואפילו שר הביטחון התכוון לומר לציבור שהמצב רע ומר. למרבה התמיהה, במקום לסגת מהמזימה המזיקה שמפרקת את המדינה, משום מה הפושע נכנע, שינה את דעתו והביע לפרהסיה גישה לגמרי הפוכה, שהיא מוטעה, מתריסה, חצופה, שגוייה, מזיקה ולקוייה.

מעניין מאיפה הגיע העיצה המזיקה, הלקוייה, ההזוייה והפגומה? ללא קשר, עכשיו כבר אין ברירה והמדינה תאלץ לשים גבול ברור לבעייה, כזה שלא יותיר מקום לספק, ויראה לציבור בבירור שהחוק שולט במדינה ולא הפשע.

הצעת אי אימון קונסטרוקטיבי תאפשר למליאה להיפטר מהפושע בצורה זריזה ובאותו זמן להביע תמיכה במישהו אחראי שאין לו כיתבי אשמה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- מאבק דמוקרטי והחזון הציוני. קישור למאמר בשם- מלחמת עצמאות כנגד רודנות. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן לטהר את המישכן. קישור למאמר בשם- יקיצה עגומה תביא התחלה חדשה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן