פושע סרבני ועולם ציוני

פושע סרבני ועולם ציוני

למרבה השמחה הנשיא האמריקאי הוא דמוקרט ציוני. למרבה הצער ראש הממשלה הישראלי הוא פושע סידרתי, כזבן נכלולי, זגזגן סרבני ונאשם פלילי.

החזון המדיני שלנו הוא לביטחון בבית לאומי, שיוויון והסדר אזורי. למרבה הצער, לצורך אנוכי וכדי למלט עצמו מהרשעה וישיבה במתקן כליאה ציבורי, העבריין המקומי מתנגד להסדר שיעצור את הלוחמה ויביא להסדרה, ככתוב במצע הלאומי.

לנוכח המצב הבעייתי, יתכן שהעולם יעזור לנו להגשים את החזון המקורי ללא קשר לסרבנותם של פוליטיקאים אנוכיים, עברייניים, רודניים ואנוכיים.

במילים אחרות, סרבנותה של הכנופייה העבריינית לדון בהסדרה מקומית ואזורית עלולה לגרום לעולם לכפות עלינו הסדר בצורה חוקית, וזו יכול ליצור בעייה מאוד רצינית.

ציטוט:

דיווח: תוכנית ארה”ב להקמת מדינה פלסטינית ביום שאחרי המלחמה בעזה.
ארה”ב יחד עם סעודיה ומדינות נוספות במזרח התיכון דנות באפשרות לקבוע “לוח זמנים נוקשה” להקמת מדינה פלסטינית. הצגת התוכנית צפויה בתזמון קריטי עם הפסקת האש שמקדמים בוושינגטון במסגרת העסקה לשחרור החטופים. “העסקה היא המפתח”, אמר בכיר אמריקני.

עד כאן ציטוט.

התנועה הציונית הקימה דמוקרטיה לאומה העברית. כנופייה עבריינית רוצה לבגוד בתוכנית למטרה אנוכית. לנוכח המצב, כנראה שאין ברירה אלא להגשים את חזון המדינה על אף הסרבנות המסוכנת שההנהלה מפגינה.

אולי הגיע הזמן שאת המדינה ינהל אדם שאינו פושע, וזה כנראה ישפר את המצב כאן. הבעייה היא שהעבריין נתן לשותפים הסחטניים והחמדניים שלו המון תקציבים ציבוריים במזומן ולכן הם מהססים להושיע את מדינת היהודים, בגלל האתנן.

הערה אחרונה: את האיור המזוייף שלחה למערכת כתבתנו בינה, שהיא בעצם מכונה נטולת דיעה משל עצמה. במציאות, השואף להיות רודן אינו באמת סולטאן אלא עבריין כזבן שאחראי לאסון נורא ולמצב מאוד מסוכן.

קישור למאמר ב- N12 קישור למאמר בשם-עזרה בינלאומית לדמוקרטיה הציונית. קישור למאמר- מלחמה תדחה הרשעה? קישור למאמר בשם- הפושע מסתבך עם אמריקה? קישור למאמר בשם-מהמרים בחיים של אחרים  קישור למאמר בשם- קדושת החיים ונאשם בפלילים. קישור למאמר בשם- מלחמה לא תביא רגיעה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “פושע סרבני ועולם ציוני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן