פתיל קצר, נפץ ובג”צ

פתיל קצר, נפץ ובג”צ

הנה ציטוט מעורר פלצות שכנראה יוביל לעימות, אלימות והסתבכות:

מנגנון אישור הבנייה בהתנחלויות הועבר לסמוטריץ’.

מעורבות ראש הממשלה הנכנס נתניהו באישורי הבנייה בשטחים תצומצם. הסיכום בין הליכוד לציונות הדתית מהווה שינוי של החלטת ממשלה בת למעלה מ-25 שנה.

עד כאן ציטוט.

לא מזמן העבריין הכזבן הכריז שאין סיבה לדאגה מהקיצונים הגזעניים שבכנופיה שכן הוא לכאורה יהייה בשליטה מלאה. עבר פחות משבוע והיום התגלה שהפושע בעצם נתן לגזען מסוכן יכולת להעלות כאן הרבה עשן.

כמובן, מה שמצויין במצב הנורא, שחלילה מאוד יזיק לאומה, לחזונה, לביטחונה, למעמדה, לכלכלתה ולקיומה של הדמוקרטיה, הוא שלא יהייה ניתן להאשים באסון אף שמאלן שוחר הסדרה.

סך הכל, העולם כולו יראה מי עושה מה, אפילו אם יהייה ניסיון להטיל אחריות על מי שלא יהייה בשליטה מלאה או על הציונים הרמוסים שפעם הקימו את המדינה.

בנוסף לסכנת התלקחות אלימה ומזיקה בשכונה, שכנראה תדוכא ביד קשה ובזרוע חמושה, סיפוח הוא דבר שאינו חוקי, ולכן סביר שתהייה לנו בעייה הרבה יותר גדולה במישור הבינלאומי. חוץ מזה, כל הנזקים, הנפגעים והסיבוכים המשפטיים יהיו באחריותם המלאה של הפושעים שמצפצפים על חוקים.

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- בגידה בחזון המדינה? קישור למאמר בשם- הנאשם הפלילי מהווה סיכון ממשי. קישור למאמר בשם- .מגילת ההתגברות. קישור למאמר בשם- חיות, אחריות, עבריינות ושחיתות. קישור למאמר בשם- פושעים סידרתיים דורסים חוקים? 

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “פתיל קצר, נפץ ובג”צ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן