חוטאים, רוטנים, זועמים וחוששים

חוטאים, רוטנים, זועמים וחוששים

הנשיא האמריקאי הוא דמוקרט ציוני. למרבה הצער, המנהל המקומי שלנו הוא נאשם פלילי, כזבן סידרתי ועבריין נכלולי.

מטבע הדברים, יש שוני בין גישתם של שני המנהיגים. אחד פועל בהיגיון, בשיוויון, ומתוך הבנת חזונה הרשמי וטובתה הביטחונית של ציון, וזאת אפילו שהוא אמריקאי נוצרי שלא נולד לעם שכבר סבל המון. השני בעיקר חושב על עצמו, טובתו, גדולתו, תפארתו ומיקומו שלו. שלומו של עמו קצת פחות חשוב לו.

הפושע הנכלולי אולי עקרונית מאמין בשלום או שיוויון, אבל כדי לברוח מהרשעה וישיבה בתא יותר חשוב לו להישאר בשילטון.

לצורך העיניין העבריין הנכלולי קיבץ סביבו חבורת עבריינים. חמדנים, פושעים מורשעים, סחטנים, גזענים, טרוריסטים אלימים, משתמטים ומורדים, והוא מעביר להם תקציבים ציבוריים כדי שיהיו נאמנים ויתעלמו מחטאיו הרבים, המזיקים והמסוכנים.

למרבה המזל וכאמור, להבדיל מהפושע המקומי הנשיא האמריקאי הוא דמוקרטי ציוני וגם אדם שקול, הגיוני ואחראי.

ציטוט:

גנץ יטוס לוושינגטון ביום ראשון, ללא אישור נתניהו שזעם: “לישראל רק ראש ממשלה אחד”
בזמן שבממשל ביידן מאבדים את הסבלנות מול התנהלות נתניהו במלחמה, חבר קבינט המלחמה ויו”ר המחנה הממלכתי יגיע ביום ראשון לארה”ב, משם צפוי להמשיך ללונדון. סביבת רה”מ הגיבה בכעס: “טס ללא אישור”. בכירים אמריקנים הזהירו: מתקפת ביידן על הממשלה הייתה רק ההתחלה אם נתניהו יחבל בעסקה.

עד כאן ציטוט.

מה ניתן לומר? העבריין הסידרתי מתלונן שבני הוזמן לפגוש את הנשיא בגלל שהוא עצמו מרדני, סרבני ובעייתי? איזה ברירה יש לכבוד הנשיא אם אי אפשר לקבל שיתוף פעולה מהנאשם בשלל כיתבי אשמה?

דווח לפרהסיה שראש הכנופייה זעם, זעף, געש וסער על הזמנתו של בני לבירת אמריקה בעוד שעצמו הוא צריך להשאר עם המורשעת הלקויה ולחוש כאילו הוא לא הוזמן למסיבה.

אפשר להבין את הרגשתו הנעלבת, הזועפת והמאויימת של העבריין שלא הוזמן. מצד שני, זה קרה רק בגלל גישתו הסרבנית והחוצפנית ולכן בני אינו באמת צד בעיניין.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- הכישלונות יובילו לבחירות. קישור למאמר בשם- חזון האומה עומד מול כנופייה מזיקה. קישור למאמר בשם- הנוכל מחבל במצבה של ישראל.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן