שוטרים יצייתו לחוקים או לפושעים?

שוטרים יצייתו לחוקים או לפושעים?

הנה תיאור של מצב לא ברור שאינו הצגת בידור:

היועמש”ית תודיע לעבריין הסידרתי שבמעשיו השגויים והפסולים הוא הפר את ההתחייבות שחתם לא לעסוק בעניינים שקשורים למצבו המשפטי וסיבוכיו המשפטיים.

בשל ההפרה סידרתית של החוק הישראלי, העבריין הנכלולי יתבקש לחדול מלשמש בתפקיד ציבורי באופן מיידי. בתגובה לעלבון הפומבי, סביר שהפושע החוצפני יכריז על פיטוריה של המשפטנית, וחלילה יקרא לה בוגדת סמולנית או סכנה לאומית שפועלת במימון זר ובשליחות אנטישמית.

בית המשפט כנראה יבקש משוטרים לגשת לעצור את העבריין המסוכן עם האישומים הפליליים, והשר לביטחון פנים ינסה לתקוע להם מקלות בגלגלים. אם חלילה, נגיע למצב הזוי שכזה מה יקרה?

ציטוט:

אלשיך מעריך: בהתנגשות בין הוראות – כוחות הביטחון יקשיבו לשופטים.

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, מי שפיקד על המשטרה וכנראה מכיר את העבודה סבור שלובשי המדים יצייתו לחוקים ולשופטים ולא דווקא לפוליטיקאים מושחתים עם סיבוכים פליליים. מה אפשר לומר? בעזרת השם השוטרים והחיילים יצייתו לחוקים ולא לעבריינים מסוכנים ורודניים עם אישומים פליליים.

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- אולי המליאה תבחר בדמוקרטיה? קישור למאמר בשם- ניסיון השתלטות על מגילת העצמאות. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן