קצת מתרחקים מפושעים שטובעים?

קצת מתרחקים מפושעים שטובעים?

למרבה הצער, הנאשם בפלילים כנראה לא לגמרי מקשיב בתשומת לב צייתנית לאמריקאים המנומסים. למעשה, נראה שיש לו רעיונות שונים ומסוכנים שמונעים מטעמים אנוכיים.

הנשיא האמריקאי הוא דמוקרט ציוני, אבל העבריין הסידרתי הוא נוכל כזבני שיותר מוטרד ממצבו המשפטי ובעיקר דואג לשלומו האישי ולא באמת מתעניין טובת החזון הלאומי, שזה בעיניו שיקול מישני.

במצב הזה, אין לאמריקה טעם לפתח ריב גלוי בציבורי עם המנהיג הישראלי, אבל בהחלט מותר לה להסיג את כוחותיה ולתת לו לנסות לקדם את מזימותיו באופן עצמאי.

ציטוט:

צמצום הכוח הימי של ארצות הברית באזור אינו מבשר טובות לישראל.

נסראללה עלול לפרש את עזיבתה המסתמנת של נושאת המטוסים כהזדמנות להגדיל את מרחב הסיכון. ביידן ונתניהו קיימו כמה שיחות מתוחות באחרונה, בעיקר על רקע יחסו של ראש הממשלה לרשות הפלסטינית

עד כאן ציטוט.

מי יודע? אולי העבריין יקבל תמיכה, תחמושת, מימון, גב מדיני חסון וסיוע ביטחוני עוצמתי מחברו הסרבן הגזעני או מידידו הלאומן המרדני? אין שום צורך להכריח אותו להקשיב לנשיא האמריקאי.

יתכן שהשותפים בכנופייה יפתרו את הבעייה גם בלי עזרה מהמעצמה, ובעזרת השם נסתדר באופן מפליא. מצד שני, יכול להיות שהנאשם הפליל מסכן את ביטחונה ושלומה של המדינה לצורך אישי, וזה קצת בעייתי.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- פושעים מתעלמים מרמזורים. קישור למאמר בשם- נאום הסיכום קצת עגום.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “קצת מתרחקים מפושעים שטובעים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן