אין חסינות לעבריינות

אין חסינות לעבריינות

הכנופייה עבריינית מאוד מתאמצת מאוד להושיע פושע סידרתי מהרשעה פלילית ללא כל התחשבות בביטחונה, שלומה ומצבה של הדמוקטיה הישראלית. למרבה הצער, הדבר הפסול הזה מסכן אותנו בצורה רצינית.

בשלב ראשון, יש מאמץ למנוע מבית המשפט העליון את האפשרות להוציא את הנאשם הפלילי לניבצרות. מה אפשר לומר? אפשר להבין למה עבריינים רוצים לחמוק מעונשים על החטאים הרבים.

ציטוט:

חוק הנבצרות אושר בכנסת בקריאה שנייה ושלישית.

לאחר דיון ארוך במליאה, אושרה בכנסת הצעת החוק שתמנע מבג”ץ או מהיועמ”שית להוציא את ראש הממשלה לנבצרות. לפי הצעת החוק שתי העילות היחידות להוצאה לנבצרות יהיו הודעה של ראש הממשלה בעצמו כי איננו מסוגל למלא את תפקידו או הסכמה של 75% מחברי הממשלה

עד כאן ציטוט.

מעניין אם חיות תאשר את ההצעה לקחת מימנה את הסמכות. ללא קשר, הדיון המשפטי שנקבע לשבוע הבא לל לא עוסק בנבצרות אלא בהפת הסכם ניגוד עניינים, והצבעה במליאה אתמול מספקת הוכחה קבילה לצפצוף על חוקים.

למעשה, אין שום צורך שבית המשפט הגבוה יעסוק בנבצרות, שהרי חוקית אולי כבר אפילו לא תהייה זו אפשרות. מצד שני, הפושע הסידרתי חתם על הסדר ניגוד עיניינים ואתמול הוא הפר אותו בפומבי אל מול צופות וצופים.

אין שום צורך להכריז על עבריינים סידרתיים כנבצרים. יספיק אם בג”צ יפסוק שהפרת הסכם ניגוד עיניינים מצדיקה מעצר עד לתום ההליכים הפלילים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר-עבריינות, יצירתיות ומציאות. קישור למאמר בשם- יקוב הדין את ההר, כך נאמר. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן לטהר את המישכן. קישור למאמר בשם- יקיצה עגומה תביא התחלה חדשה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן