אלימות לא תביס את הציונות

אלימות לא תביס את הציונות

למרבה השמחה, הכנופייה העבריינית מדגימה לנו איך פועלת רודנות כוחנית ואלימה, והתחושה קשה.

כנראה שההדגמה תביא לתוצאה נפלאה, שכן הציבור יבין מהאירועים המזעזעים האחרונים שפושעים סתם משסים שוטרים ללחום באזרחים דמוקרטיים לצרכים אנוכיים וחמדניים.

קצת קשה להאמין שהעם החופשי יבהל מהנאשם הסידרתי מימין. סך הכל, הרבה זדים ורשעים כבר ניסו לרדות ביהודים במהלך השנים, והם הפכו לסיפורים או שמפלתם הייתה למועדים לאומיים חגיגיים.

ציטוט:

משמרות ההפיכה של נתניהו

בליל שבת הסירה משטרת ישראל את הכפפות. הפגנה ספונטנית של כ–300 איש בקיסריה, שאורגנה מטעם מובילי המאבק נגד ההפיכה השלטונית לאחר שנודע להם שראש הממשלה בנימין נתניהו שוהה בביתו, נהפכה מהר מאוד למפגן של אלימות המשטרה. השוטרים ניסו להחרים למפגינים ציוד, הכו אותם ועצרו כמה מהם בכוח, אף על פי שהמפגינים לא נקטו כל אלימות שהיא.

ציטוט עם ציטוט:

העליון: עמותה שקראה למיקי זוהר “חייל בכיר בארגון הפשע של נתניהו” הביעה דעה בתום לב.

הרכב בראשות השופט סולברג קיבל את ערעור עמותת “חוזה חדש” על הפסיקה נגדה במחוזי וההוראה לפצות את שר התרבות. השופטים כתבו כי דברי העמותה מהווים הבעת דעה על נבחר ציבור שאינה בגדר טענה עובדתית.

עד כאן ציטוט מעורר השתוממות.

איזה תום לב יש כשמסבירים לציבור שבכנופיית העבריינים, המורשעים והחשודים שולט פושע סידרתי עם שלל אישומים פליליים? אולי זו דיעה אישית, אבל האמירה בעצם גם מייצגת את המציאות האמיתית.

במילים אחרות, יתכן שהסיבה לפסיקה צריכה להיות מבוססת על העובדה שההצהרה העגומה שיקפה את המציאות המרה.

עד כאן ציטוט עם ציטוט.

בעברית קלה, היום כבר די ברור שכנופיית פשע אלימה השתלטה על המדינה, והיא מנסה לרמוס את חוקיה ולדרוס את מוסדותיה בצורה אלימה.

בעזרת השם, האומה העתיקה שכבר מספיק סבלה תביס את הקמים לכלותה בלי שאף אחד יפגע, אבל המערכה כנראה תהייה ארוכה, מתמידה ונחושה בגלל שכבוד השופטת חיות מסרבת לילחום בפשע מסיבותיה שלה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- פושע סידרתי מנהל כנופייה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “אלימות לא תביס את הציונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן