ההנהלה פועלת והאופוזיציה מפריעה

ההנהלה פועלת והאופוזיציה מפריעה

כנופיית האופוזיציה מנסה לפגוע במדינה. כנראה שהבגידה בשבועת הנאמנות שניתנה נעשית במטרה למלט נאשם פלילי מהרשעה וישיבה במתקן כליאה. עובדה, יש רצון לפגוע בהבטחה שנתנה לחיילים בצבא ומרידה בהבטחה לפעול לטובת האומה.

יתירה מכך, החבורה העבריינית והנכלולית החליטה לבטל את השליטה הישראלית בגדה המערבית, וללאומנים זו מכה רצינית, שכן רוב התומכים והתומכות בסרבנות מדינית איבדו את שייכותן ושייכותם למדינה העברית.

בעוד שהכנופייה העבריינית פוגעת בדמוקרטיה הציונית, ההנהלה ממשיכה לשמור על ביטחון האומה, ללא קשר לתעלוליו המזיקים של הנאשם שממתין להרשעה.

ציטוט:

סוריה: מערכות ההגנה האווירית הופעלו באזור דמשק.
בסוכנות הידיעות רויטרס נכתב כי זוהו מטרות עוינות ובהם טילים ששוגרו לכיוון דרום העיר • עוד דווח כי נשמעו פיצוצים עזים באזור • בסוכנות הידיעות הסורית SANA כי לא היו נפגעים בנפש כתוצאה מן התקיפה • לפני כשבועיים דווח על 3 קצינים סוריים שנהרגו בתקיפה ישראלית בדמשק.

עד כאן ציטוט.

במקום סיפוח של השטחים הלאומנים הקיצונים נתנו במתנה לפלסטינים מדינה שהחוק הישראלי לא מושל בה, ושליטה בכל מי שבעבר היה שייך או שייכת למדינת היהודים.

הציונים מאוד שמחים שיש צעדים שיובילו לפתרון של שתי מדינות לשני עמים. מצד שני, יכול להיות שהמרומות והניבגדים חשים נטושות וזנוחים. סך הכל, בגלל הנאשם בפלילים לא יגנו עליהן ועליהם שוטרות ושוטרים, והם כבר לא נחשבים לתושבות ותושבים של מדינת היהודים.

סביר שמשמעות הדברים עוד לא מובנת, ויכול להיות שזה יקח כמה ימים עד שכולן וכולם יבינו שנאשם בפלילים גרם לנו אסונות לאומיים מזיקים ומסוכנים.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- היום הימין הקים את פלסטין. קישור למאמר בשם- מרדנות תקדם את הציונות. קישור למאמר בשם- שריפת המדינה זו מזימה שפויה? קישור למאמר בשם- העבריינים מפקירים את השטחים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “ההנהלה פועלת והאופוזיציה מפריעה

  1. פינגבאק: itonBareshet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן